Projektor Unic 28C | Mini Video Projektor ne Shitje

7,234L

In stock

Kategoria:

MINI PROJEKTOR UNIC 28C

Mini Video Projektor Unic 28C LED ne Shitje ne Dyqan Taxi

Nese jeni ne kerkim e nje Mini Video projektor LEd qe ofron nje cilesi te jashtezakonshme me nje çmim mjaft konkurrues, zgjidhni kete Projektor Unic 28C Led . Audiencat tuaja do te shijojne imazhe te sakta dhe te qarta. Gjithashtu me ngjyra te ndritshme, reale dhe me nje ngjyre te zeze te thelle fale ndriçimit te projektorit dhe raportit te kontrastit.

Mini Video Projektor Unic 28C LED ne shitje ne dyqan taxi

Madhesia kompakte e projektor LED e ben te lehte mbajtjen e tij neper takime, leksione, seminare ose prezantime. Lidhja e projektorit eshte po ashtu e lehte: te gjitha portat dhe bashkuesit e tij janë te grupuar ne menyre te pershtatshme per nje akses jashtezakonisht te lehte.

 

MINI VIDEO PROJEKTOR UNIC 28C ne Shitje

Mini Video Projektor Unic 28C Led ne shitje

Permiresoni eksperiencen e audiences tuaj duke lidhur çdo burim audio me altoparlantin e integruar me cilesi te larte. Gjithashtu  duke e lidhur projektorin me nje amplifikator ose sistem fonie me ane te portes se audios.
Zgjidhni kete Video Projector Led ulni koston, por jo cilesine dhe mos u kurseni ne argetimin tuaj.

20000 ORE PUNE

Jetegjatesia e llampes eshte ne modalitetin ekonomik.
Audienca juaj nuk do te shqetesohet nga zhurma ne sfond. Ventilatori i projektorit Led punon qete dhe  vetem ne modalitetin ekonomik.

Projektor ne te cilin sistemi eficent i ftohjes zgjat jeten e llampes deri ne 20000 ore, keshtu qe mos u shqetesoni rreth problemeve me llampen e tij.

Specifikimet Teknike

Marka: Unic
Modeli: 28C
Materiali: ABS
Ndricimi:10 ANSI LUMENS
Rezolucioni: 320*180P
Suporti i Rezolucionit: 1920*1080p
Lloji i Ekranit: LCD
Permasa e imazhit: 0.4-2.5m
Auto Fokus: Manus Fokus
Fuqia: 10W
Llampa: LED
Kohezgjatja e Llampes: 20000h
Zhurma: <20db
Mini Projektor me dimensione: 9.8*8.7*4.9cm
Pesha: 0.15kg


Blerje me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Main Menu

Projektor Unic 28C | Mini Video Projektor ne Shitje