Marker me arome per femije | Carioca Perfume | 12 Cope

460L

In stock

Kategoria:

MARKER ME AROME

Marker me arome per femije | Carioca Perfume | Bojra per femije | Laps i lengshem | 12 Cope |

Marker Carioca | Ideal per femije | Laps i lengshem me arome | 

Lapsa te lengshem me arome | Anti-alergjik |
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian | Cilesi e larte |
Bojrat mund te perdoren ne | leter | karton | dru |
Teper i lehte per tu perdorur | Te testuar dermatologjikisht |


| Bojra Carioca Perfume  |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije |
Jane teper rezistent | Ngjyrat e tij nuk humbasin me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike | As arome te pakendshme |
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Marker Carioca Perfume  |

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese | vizatoni kuklla | makina | lojra per femije | imazhe nga perralla per femije |
| Lapsa Carioca  | Bojra per femije | Shkelqyese | Cilesi e larte |
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

Specifikat | Markers Carioca Perfume | Bojra me Arome | 

Lapsa te lengshem
Vizatoni | Kenaquni me Aromen qe leshojn keta | Marker |
Pako me 12 markers | Ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim  |
Rezistojne per nje kohe te gjate | Testuar Dermatologjikisht
Anti-Alergjik |

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi!
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Main Menu

Marker me arome per femije | Carioca Perfume | 12 Cope