A4tech Bloody Gaming Keyboard + Mouse

4,485L

In stock

Kategoria:

TASTIERE A4TECH BLOODY B1500

A4Tech Bloody Gaming Keyboard | Mouse | Price ne Dyqan Taxi

A4TechBloody B1500 tastiere gaming dhe mouse per desktop , Laptop, Android Tv etj. Tastiera vjen bashke me mouse e saj me fishe usb

A4 Tech , kompania e fokusuar ne aksesoret per desktop dhe ato gaming .

Perjetoni nje eksperience te plote te lojrave me kete gaming keyboard. E krijuar per shpirtin e lojrave kjo tastiere permban cilesime automatike dhe Turbo-Shot me pergjigje kryesore ekstreme 1ms. Duke i dhene avantazh konkurrues te pamposhtur.

Shmangni klikimet Aksidentale 

Dizajnuar me taste me kend te zbehte per te shmangur klikimet aksidentale. Kater celesa konveks silikoni  WASD, jane te zevendesueshem nga perdoruesit dhe ju  japin me shume kontroll me A4Tech Bloody.

Tastier per kompjuter me pese Nivele te LED ju lejojne te luani gjate gjithe nates.

Mund te caktivizoni tastin Windows per te parandaluar nderprerjen gjate seances se lojrave.
Nje grup i celesave multimedia vendos kontroll te pershtatshem ne maje te gishtave.

Rezistente ndaj ujit

Kjo tastiere eshte rezistente ndaj ujit, ku te gjitha pjeset elektronike jane te izoluara. Gjithashtu jane te pajisura dhe me vrime kullimi.

a4tech bloody keyboard mouse price

Tastier A4Tech Bloody | Tastiere per lojra |

A4Tech Bloody Gaming Keyboard | Mouse | Price ne Dyqan Taxi

Taste prej silikoni per nje kontroll me te mire.
5 nivele LED te shkelqimit per te shkruajtur lehtesisht dhe ne ambjente me ndricim te ulet.
E qendrueshme dhe e forte ndaj ujit.
Vendosja e tastit Turbo-Shot.


BLOODY GAMING COM
Porosit tastieren tende te ardhshme ne Dyqan Taxi  | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

A4tech Bloody Gaming Keyboard + Mouse