Keyboard A4Tech Bloody | Albanian Art

3,899L

In stock

Kategoria:

KEYBOARD A4TECH BLOODY Q1100

Keyboard A4Tech Bloody | Turn On Light Albanian Art ne Dyqan Taxi 

Bloody Gaming gjurmon rrënjët e tij tek legjenda A4Tech, e themeluar në vitin 1987. Lojërat e përgjakshme kanë përqendruar mbi 30 vjet përvojë në sjelljen e një linje premium të produkteve. Të zhvilluara për ata që kërkojnë veshjen përfundimtare të lojrave. Duke shfaqur disa nga teknologjitë më të përparuara dhe inovative, duke përfshirë tastierë dhe mouse të pajisur me Light Strike. Pas mbi një dekade kërkimesh dhe zhvillimesh ekskluzive në sektorin e lojrave PC, lojrat janë më shumë sesa një pasion, eshta ajo cfare ata jane.

Gaming Keyboard Albanian Art e cila operon me nje teknologji te avancuar, precize dhe konkuron me konfidence cdo pajisje tjeter. Material silikoni i parreshqitshem i cili e parandalon rreshqitjen e tastieres ndaj vibrimeve apo goditjeve te ndryshme gjate kohes qe ju jeni duke luajtur.

Projektuar me drita LED me nivele te ndryshme te cilat nuk ju lejojne te gaboni gjate nates apo ne ambjentet me ndricim te ulet. 

Funksionet

-7 Celsa Multimedial ( Volumi, Mute, Next/Previous Track, Stop, Play, Pause)
-Dizajni i kendit te pjerret te tasteve ul mundesine e klikimit aksidental midis tyre.
-5 Nivele te ndricimit LED ( 100%, 75%, 50%, 25% dhe OFF)
-Vida dyshe qe balancojne dhe i japin fortesi  tasteve.
-Celesat “ASDW” te kontrollit adoptojne materiale silikoni te prekshme per kontroll me te madh

Turn On Keyboard Light

a4tech gaming albanian turn on light

 

Specifikimet

Sensor: Optical Engine
Connector: USB
Suporton Sistemet: Windows XP/Vista/7/7/8.1/10 or later
Water Resistant: Double Secured
Cable Length: 1.8m


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Keyboard A4Tech Bloody | Albanian Art