Batanije me Korent Dopio | Ngrohese Elektrike First Austria

6,314L

S’ka stok

Kategoria:

BATANIJE ME KORENT F.A

Batanije me korent | Ngrohese Elektrike per dimrin | Shopping ne Dyqan Taxi | Online Shop Albania

Ngrohese Eelektrike per netet e ftohta te dimrit. Zgjidhja ideale per t’u ngrohur !
Batanija me ngrohje elektrike do t’ju siguroje ngrohtesine dhe rehatine e nevojshme. Eshte lehtesisht e paketueshme dhe ne permasa te vogla. Eshte ideale si aksesor udhetimi.

Gjithashtu qeteson muskujt e lodhur dhe te tendosur.
Me nje buton kontrolli me 3 nivele sipas deshires suaj te larte, te mesem apo te ulet.
Ngrohje shpejt portative, mund ta merrni me vete kudo.
Material shume i bute, i ngrohte dhe i pershtatshem per tu perdorur ne cdo moment.

Per tju mbajtur ngrohte ne ditet e ftohta dhe per tju relaksuar e permiresuar qarkullimin e gjakut.
Shtrohet poshte carcafeve dhe mund ta lini ne pune disa minuta para se te shtriheni, ose gjithe naten
Shume ekonomike per shkak te konsumit te ulet te energjise.
Mund ta vendosni siper dyshekut perpara se te shtriheni per nje gjume te rehatshem dhe te ngrohte ose ta ndizni sa here qe ju deshironi.

Material i leshte qe tejcon ngrohtesine.

Ndizeni per para se ta perdorni qe te nxehet. Zgjidhni nivelin e nxehtesise qe deshironi dhe thoni stop te ftohtit. Me pas rehatohuni ne krevatin tuaj dhe shijoni ngrohtesine qe ajo ofron.

Batanije me korent, rekomandohet ta Fikni para se ta hiqni nga priza.

Shume i kendshem, shume i ngrohte, shume i bute dhe shume praktik.
Ndjesia e ngrohte qe ofron kjo Batanije Elektrike do ti beje keto Krishtlindje Magjike.
Ju dhe familja juaj do te shijoni dite te qeta dhe relaksuese me kete ngrohese elektrike.

Nuk ka asgje me te bezdisshme sesa kembet e ftohta ne netet e dimrit.
Ne kemi zgjidhjen perfekte per kete.
Batanije me korent teper praktike.
Shume e kendshme dhe komforte.

Pse duhet te zgjidhni kete ngrohese elektrike?

-Ideale per tu perdorur cdo dite
-Material shume i bute
-Me 3 nivele nxehtesie
-Ngrohet shpejt
-Mbrojtje nga ngrohja e tepert
-Kontrrollues te nxehtesise që hiqet

Kjo eshte nje zgjidhje jo shume e shtrenjte dhe shume efektive per netet e ftohta te Dimrit.

Batanije me Korent | Ngrohese elektrike

Specifikat

Material 100% Poliester
3 Nivele Temperature
Me ekran Tregues LED
Mbrojtje nga mbinxehja
Dimensionet: 160 cm * 140 cm
Fuqia: 2*60 Watt
Tensioni: 230V
Ngrohese Elektrike me Frekuence: 50 HZ
Batanije me korent me mbrojtje nga mbinxehja.

Shopping Online ne Qendren me te madhe Tregtare ne Shqiperi | Online Shop Albania | Dyqan Taxi |

Main Menu

Vendmbajtëse

Batanije me Korent Dopio | Ngrohese Elektrike First Austria

6,314L