Makine Qethje Profesionale per meshkuj – Geemy – GM-6050

2,634L

In stock

Kategoria:

MAKINE Qethje Geemy GM-6050

Makine Qethje dhe Rroje profesionale Geemy | Makine Depilimi per meshkuj

Ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj.
Heq qimet lehtesisht nen nivelin e lekures pa krijuar irritime ne te.

Thuaj Jo skuqjeve apo irritimeve te lekures me kete Makine Qethje.

Ndryshoni pamjen me lehtesi fale kokave te ndryshueshme qe ajo disponon. Ju gjithashtu do te keni mundesine edhe te shkurtoni mjekren dhe barsetat. Me saktesi 1.5 mm midis çdo gjatesie, ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj.

Makine qethje profesionale teper efikase.

E cila ju shkurton kohe dhe ju ofron lehtesi gjate perdorimit.
Kreherat me gjatesi te rregullueshme ju ofrojne 20 gjatesi te ndryshme te prerjes nga 1mm deri ne 30 mm. Thjesht zgjidhni prerjen e deshiruar per rezultate te persosura.
Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim. Ne paketim perfshihet dhe nje furce per ta beni me te lehte pastrimin. gjithashtu ju mund ti pastroni kokat e saj ne uje dhe me pas ti lini te thahen. Mund thjesht ta shpelani pajisjen dhe aksesoret nen ujin e rubinetit pas çdo perdorimi per pastrim te lehte dhe performance qe zgjat.

Dizajnuar per performance te mprehte.

Ajo eshte e pajisur me kabell i cili sherben per karikimin e saj. Me pas perdorimi i saj me kabell apo pa te eshte zgjedhja juaj. Ju mund ta mbani të lidhur me prizen gjate gjithe procesit por nese doni me shume liri perdoreni pa kabllo per 70 minuta pas nje karikimi te plote.
Eshte perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime.
Makine Qethje Profesionale Gemei e vogel, kompakte, keshtu do te marr shume pak vend ne canten e tualetit.

Pas rruajtjes lekura juaj do te jete e bute pavaresisht nese jeni duke u rruajtur ne te thate apo ne te njome.
Tani nuk keni pse te shqetesoheni, fale makines rroje e cila nuk do te demtoje lekuren.
Pajisja mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje.
Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres.

Parandalon irrtimin, skuqjen, rritjen e qimeve ne brendesi.
Makine rroje Gemei e nje cilesie te larte.
Siguri dhe me pak irritim per me shume rehati gjate rruajtjes.

Makine Qethje Profesionale Geemy GM-6050

makine rroje qethese gemei gm 6050 dyqan taxi

Karakteristika:

Modeli: GM-6050
Tensioni i rrymes: 220-240V
Fuqia: 3W
Teh i celikte

Paketimi permban
1 makine qethje dhe rroje
Roja mbrojtese
Nje furce pastrimi
Makine depilimi per meshkuj me vaj lubrifikues mund te perdorni dhe Vaj Aloe Vera.

| Qendra Tregtare me e madhe Online |

Main Menu

Vendmbajtëse

Makine Qethje Profesionale per meshkuj – Geemy - GM-6050