Makine rroje MicroTouch – Per meshkuj

1,484L

In stock

Kategoria:

MicroTouch Solo 

Makine rroje MicroTouch per meshkuj | Makin rroje Profesionale ne Goshop.al

Jepini mjekres suaj linja te qarta dhe fytyres nje forme te persosur. 

Seti perfshine 3 krehje te ndryshme per zvogelim prej 1mm, 3mm, 5mm, furce pastrimi dhe kabllo USB. Bateria e rikarikueshme 500mAh zgjat deri ne 45 minuta perdorim. Teh i dyfishte prej celiku inoks per prerjen e lehte te mjekres. Tehe me precizitet te larte.

I sigurte per te gjitha llojet dhe tonet e lekures. Nuk eshte e nevojshme perdorimi i kremit dhe sapunit. Ju mund te hiqni lehtesisht qimet dhe ne lekure te thate. Ne mjekrat e trasha nuk le asnje gervishtje, nuk e irriton lekuren dhe asnje qime me e rendesishmje ne lekuren tuaj

Dizajni i vogel dhe pesha e lehte qe e karakterizojne kete makin rroje profesionale e bejne perfekte per tu perdorur ne cdo kohe dhe cdo vend. Makine rroje ideale per tu marr me vete ne portofolin tuaj te kujdesit gjate udhetimeve. Mjafton ta karikoni dhe mund ta perdorni pa asnje lloj problemi. Nuk shkakton rremuje ne tualetin tuaj.

Pse jo mund te jete nje dhurate e shkelqyer per miqte tuaj! 

Cilesi e larte dhe cmim i arsyeshem.
Makine rroje me ekran Led i integruar.

Makine rroje Profesionale | MicroTouch per meshkuj

MicroTouch Solo Dyqan Taxi Makine rroje

Specifikat

Ngjyra: E zeze + Blu
Bateria: 500mA Li-ion Rechargeable
Tensioni: 100-240V
Koha e karikimit: 4 ore
Koha e perdorimit: 45min
Gjatesia e kabllit: 60cm

Kujdes: 1. Sigurohuni qe cdo gje eshte vendosur si duhet para se ta ndizni.
           2. Pas perdorimit vetem pastroni tehun me furce.


 

Main Menu

Makine rroje MicroTouch – Per meshkuj