Brez dobesimi per belin- Sweet Sweat Waist Trimmer

1,714L

In stock

Compare
Category:

Sweet Sweat Waist Trimmer

Brez Dobesimi per belin – Per Femra dhe Meshkuj | Sweet Sweat Waist Trimmer ne Dyqan Taxi

Brez per dobesim i cili mbeshtet muskujt tuaj te shpines dhe te barkut ndersa ruajne nxehtesine terapeutike. Si rezultat ju nuk do te hiqni vetem kg qe nuk deshironi por do te lehtesoni muskujt e lenduar.  Ofron rehati dhe kur perdoret gjate kohes qe ju sterviteni. Rezultatet ne keto raste jane me te shpejta.

Eshte i perbere nga material termik 100% pa permbajtje latex, me material najloni ne anen e jashtme dhe nje dizajn me kontur per te ofruar me teper rehati. Mbyllja plotesisht e rregullueshme siguron nje pershtatje optimale beli deri ne 42 inch.

Brez Dobesimi per belin per meshkuj dhe femra, i cili promovon nje rritje shtese te djersitjes kur perdoret gjate ushtrimit.
Siguron kompresim te menjehershem te barkut dhe mbeshtetje te mesit.
Material i rehatshem, me peshe te lehte dhe e palevizshme gjate ushtrimeve.

Produkt i testuar dermatologjikisht. Ne rastet e rralla kur ju mund te vini re ndonje shqetesim nga perdorimi i tij, duhet nderprere menjehere ushtrimi i tij. Perdoret nga femrat dhe meshkujt.

Waist Trimmer ne Dyqan Taxi | Brez dobesimi

Sweat Sweet Brez dobesimi per palester Dyqan Taxi

Para perdorimit fillestar fshijeni brezin e dobesimit lehtesisht me nje pelhure te lagur. Perdorni nje pelhure tjeter te thate per tharjen e brezit. Pas perdorimit nje lecke te lagur me sapun ju mjafton per ta pastruar nga brenda brezin e dobesimit. Me pas me nje lecke te thate mund ta thani ate.

KUJDES: Mos e perdorni ne pjese ku keni plage te hapura, apo nese ju jeni alergjik ndaj Neoprene. Mos e mbani veshur per me teper se 2 ore pasi Neoprene eshte krijuar per t’u veshur vetem per periudha te shkurtra kohore.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi!

Be the first to review “Brez dobesimi per belin- Sweet Sweat Waist Trimmer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Brez dobesimi per belin- Sweet Sweat Waist Trimmer