Batanije me Korent Teke | Ngrohese Elektrike First Austria

4,589L

S’ka stok

Kategoria:

BATANIJE ME KORENT FIRST AUSTRIA

Batanije me Korent | Batanije me ngrohje Elektrike | Ngrohese Elektrike Per Krevatin | HOT WINTER |

Jo vetem batanije por dhe nje ngrohese e cila qeteson muskujt e lodhur dhe te tendosur vetem per pak minuta.
Pajisur me nje buton kontrolli me 3 nivele.
Ngrohje shpejt portative, te cilen mund ta merrni me vete kudo.
Paloset ne nje madhesi te vogel te pershtatshme per te mos zene shume vend ne valixhen tuaj.
Material shume i bute, i ngrohte dhe i pershtatshem per tu perdorur ne cdo  moment.

Zgjidhja ideale per t’u ngrohur gjate dimrit !

Batanije me ngrohje elektrike per tu ngrohur ne netet e ftohta te dimrit.
Dizajnuar nga nje material shume i kendshem, shume i ngrohte, shume i bute dhe shume praktik.
Ndjesia e ngrohte qe ofron kjo Batanije Elektrike do ti beje keto Krishtlindje Magjike.
Ju dhe familja juaj do te shijoni dite te qeta dhe relaksuese me kete ngrohese elektrike.
Shijoni fundjavat e gjata ne krevat pa u lodhur me rroba te tjera shtese dhe te cilat ju pengojne levizjen lirshem.

Nuk ka me gjume te parehatshem me kete batanije elektrike.

Nuk ka asgje me te bezdisshme sesa kembet e ftohta ne netet e dimrit. Keto probleme ndikojne ne gjumin tuaj duke mos lejuar ta shijoni ate tamam.
Ne kemi zgjidhjen perfekte per kete problem.
Batanije me korent teper praktike, por mbi te gjitha e ngrohte. Kembet dhe cdo pjese e trupit do jete ne temperaturen e duhur per tju ofruar nje gjume te rehatshem.

BATANIJE ME KORENT FIRST AUSTRIA

batanije me korent ngrohje elektrike ngrohese per krevatin first austria

Shume e kendshme dhe komforte.

Nuk mund ta kufizosh perdorimin e saj vetem ne dhomat e gjumit. Kjo ngrohese elektrike mund te perdoret shume mire edhe ne sallonin tuaj kur jeni duke pare nje film, lexuar nje liber apo duke shijuar nje filxhan caj te ngrohte.

Pse duhet te zgjidhni kete batanije me ngrohje elektrike?

-Ideale per tu perdorur cdo dite
-Material shume i bute
-Me 3 nivele nxehtesie
-Ngrohet shpejt
-Mbrojtje nga mbinxehja
-Mbrojtje nga qarku i shkurter.

Kjo eshte nje zgjidhje jo shume e shtrenjte dhe shume efektive per netet e ftohta te Dimrit.

 Batanije Elektrike | Ngrohese elektrike per krevatin

Batanije me korent First Austria Dyqan Taxi Online Tirane

Te mirat e batanijes elektrike ne krahasim me ato tradicionale jane te medha , sidomos ne zonat ku ben shume ftohte.

BATANIJE ME KORENT – NGROHJE ELEKTRIKE PER KREVATIN 

Specifikat

Material 100% Poliester
3 Nivele Temperature
Me ekran Tregues LED
Mbrojtje nga mbinxehja
Dimensionet| 150 cm * 80 cm
Fuqia: 60 Watt
Tensioni: 330V
Batanije Elektrike | me Frekuence: 50 HZ

Porosit tani batanije me korent First Austria, per nje dimer te nxehte | Dyqan Taxi Online Shop Albania |
Per me teper informacion KONTAKT ne numer: 0682141111

Pasi te provoni kete batanije me ngrohje elektrike me korent nuk do te deshironi te ktheheni me te mbulesa juaj e meparshme.

Main Menu

Vendmbajtëse

Batanije me Korent Teke | Ngrohese Elektrike First Austria

4,589L