Makineri Dylli – Pajisje Depilimi me dyll

1,484L

In stock

Kategoria:

Depilatory Heater

Makineri Dylli – Depilatory Heater | Makine Depilimi me dyll ne kushte shtepie

Ngrohje automatike, kompakte dhe fleksibile.

Makineri Dylli teper e lehte per t’u perdorur. Eshte e persosur per shkrirjen e dyllit. Nuk keni pse beni ene pis apo rremuje ne ambjentin e shtepise dhe te punes tuaj. Rimbushet lehtesisht. Menyra me e mire per te hequr qimet tuaja te padeshiruara.

Projektuar me material ABS. I cili eshte eko-miqesor, i sigurt pa aroma jo te kendshme dhe mbi te gjitha jo toksik. Largimi i qimeve te padesiruara ne pjesen, e krahut, kembes, sqetullave dhe zonen bikini tani eshte me e lehte dhe me e shpejte. Lekure e bute si nje femije dhe aspak e demtuar apo e irrituar. Nje pjese e tejdukshme ne kete pajsije e vendosur posacerisht qe ju te vezhgoni gjendjen e dyllit ne ene pa e hapur ate.

Vjen me nje peshe te lehte dhe praktike per tu mbajtur ne portofolin tuaj kur jeni duke udhetuar. Mbajeni lekuren tuaj te paster me kete makineri dylli. Ngrohni dyllin e fishekeve per ta bere ate te lengshem per rreth 20 minunta. Ngrohje automatike. Eshte e perkryer dhe per perdorim profesional dhe jo vetem si nje makine depilimi me dyll ne kushte shtepie.

Specifikat:

Depilatory Heater | Makine Depilimi me Dyll

roll on wax heater Depilim me dyll dyqan taxi

Materiali: ABS
Ngjyra: E bardhe+Pink
Lidhja: EU
Tensioni: 220-240V / 50-60Hz
Fuqia: 40W
Dimensionet: 19.5*7.5*4.6cm
Pesha: 164.1g

Makineri Dylli | Perdorimi:
1. Para perdorimit sigurohuni qe lekura te jete e paster.
2. Vendosni dyllin ne makinen e dyllit.
3. Vendoseni pajisjen ne prize dhe mbajnei derisa te shkrihet dylli.
4. Aplikoni dyllin ne pjesen ku deshironi te depiloheni.
5. Vendosni letren e depilimit dhe me pas sigurohuni qe te jete ngjitur mire.
6. Hiqeni letren shpejt ne krahun e kundert te qimeve. Mund ta perdorni 1-3 here letren.
7. Sugjerojme te aplikoni Vaj Aloe Vera pas perdorimit ne zonen e depiluar.


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi, Qendra Tregtare me e madhe Online.

Main Menu

Makineri Dylli – Pajisje Depilimi me dyll