Makine Rroje per meshkuj Gemei 609 – Profesionale

1,829L

In stock

Kategoria:

MAKINE RROJE GEMEI 609

Makine Rroje dhe Qethje GemeiMakine Qethese, depilimi per meshkuj.

Ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj. 

Heq qimet lehtesisht nen nivelin e lekures pa krijuar irritime ne te.
Nuk keni pse shqetesoheni, fale makines se rrojes e cila nuk do te demtoje lekuren. Me makine Rroje Gemei pas rruajtjes lekura juaj do te jete e bute pavarsisht nese jeni duke u rrujatur ne te thate apo ne te njome. Kjo zgjedhje eshte ne doren tuaj.
Pajisja mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje, nese ju deshironi mund ta perdorni edhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres.
Fale dizajnit ergonomik te makines, kujdesi per mjekren tuaj do te jete me i rehatshem se kurre.

NDRYSHONI PAMJEN ME MAKINE RROJE GEMEI

Me makinen e rrojes Gemei ju gjithashtu do te keni mundesi edhe te shkurtoni mustaqet, mjekren dhe barsetat. Stiloni sipas deshires pamjen tuaj. Jeni ju profesionistet me kete makine rroje.
Me sistemin e thikes qe disponon lehtesisht heq qimet nen nivelin e lekures. Plus fleta mbrojtese prej titaniumi parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi.
Tehet jane ndertuar nga inoksi me cilesi te larte, per efikasitet te persosur te prerjes. Skajet e rrumbullakosura ju mbrojne nga acarimi i fytyres.

Dizajnuar per performance te mprehte.

Makine Rroje Gemei Gm 609 Dyqan Taxi Online

Makine rroje per meshkuj e pajisur me kabell i cili sherben per karikimin e saj. Por ajo mundeson dhe perdorimin pa kabell, me bateri. Kjo e ben ate nje makinen e rrojes perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime, pa pasur nevoje per te kerkuar per priza gjate gjithe kohes.
Makine Depilimi Gemei e vogel dhe kompakte, keshtu do te marr shume pak vend ne canten e tualetit.

Tani nuk keni pse te shqetesoheni per pamjen tuaj, fale makines rroje e cila nuk do te demtoje lekuren.
Ju do te dukeni gjithmone te rregullt dhe bukur. Dhurojini vetes kujdesin e duhur qe meriton dhe pamjen e deshiruar.
Me saktesine prej 1 mm midis cdo gjatesie, ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj.

Makine Rroje Gemei e nje cilesie te larte.

Karakteristika: Makine Qethese Profesionale | Gemei 609 |

Modeli: GM-609
Tensioni i rrymes: 220-240V
Fuqia: 4W
Teh i celikte

Paketimi permban
1 makine qethje dhe rroje
Roja mbrojtese
Nje furce pastrimi
Makina rroje per meshkuj me vaj lubrifikues, sugjerohet per perdorim dhe Vaj Aloe Vera.

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi Dyqan Taxi | Makine Rroje |

| Qendra Tregtare me e madhe Online |

Main Menu

Vendmbajtëse

Makine Rroje per meshkuj Gemei 609 – Profesionale