Fshese me Korent dore me uje | Cyrus | Fshesa Profesionale

9,200L

In stock

Kategoria:

FSHESA ME KORENT CYRUS

Fshese me Korent dore me uje | Fshesa Korenti me Vakum Profesionale | Dyqan Taxi

Ju nevojitet nje fshese korenti ?

Mos kerkoni me ! Fshesa Korenti Profesionale me Vakum Cyrys nga First Austria

Fshese me Korent Cyrus me fuqi 900 Watt. Mund ta perdorni si fshese me filtrim uji ose dhe me kuti pluhuri. Shtepia juaj do te jete e paster dhe do te shkelqeje.

Fshese me korent dore me uje per te pastruar cdo cep te shtepise

Per nje performance superiore ne pastrimin e shtepise suaj kjo fshese me korent profesionale ka teknologjine e filtrimit te ujit. Eshte e perdorshme per cdo lloj siperfaqe dhe ju muna ta perdorni per pastrime te ndryshme si:

-Pastrim ne te thate, papastertite kalojne ne depoziten e ujit.
-Pastrim ne te thate, papastertite kalojne ne kuti plastike per pluhurat.
-Thith lengjet
-Mund te lani tapetet divanet, sendiljet e makinave.
-Pastron ajrin.

Me kete fshese pluhurat, therrimet dhe papastertite do te zhduken direkt

Nje shtepi me e paster 

Fshesat e zakonshme me depozita per mbledhje te papastertive shpeshhere ju bllokohen filtrat dhe ne menyre progresive e humbin fuqine thithese ne momentin qe qesja mbushet plot. Madje nje pjese te pluhurit shpeshhere e nxjerrin serisht ne ajer, duke ju shkaktuar teshtima dhe alergji.

Fshese me korent me uje perdor filtrimin e ujit madje kap dhe grimcat me te vogla te pluhurit. Grimcat e pluhurit thithen nga fshese dhe perfundojne direkt ne depoziten e ujit. Dhe ju do te keni nje ambjent te paster dhe te shendetshem per ju dhe familjen tuaj.

Pastroni ujin dhe largoni aromat e pakendshme

Ajri i brendshem shpesh eshte me i ndotur se ajri jashte. Pluhurat, papasterite e ajrit, myku mund te shkaktojne veshtiresi ne frymemarrje dhe mund te perkeqesojne reaksionet alergjike.
Permiresoni cilesine e ajrit te brendshem dhe me ane te filtrimit te ujit eleminoni te gjithe ndotesit. Thjeshte duke shtuar disa pika parfumi ne depoziten e ujit, ju mund te freskoni dhe aromatizoni shtepine tuaj. 

Punon me korent ideale per pastrimin e tapeteve, parketit dhe pllakave keshtu qe mund te pastroni me lehtesi te gjithe shtepine tuaj.

FSHESE ME KORENT PROFESIONALE

Eleminoni pluhurat ne shtepine tuaj.
Pajisje elektroshtepiake efiakse dhe e lehte ne perdorim .
Me depozite uji qe ben thithjen e pluhurave duke eleminuar ndotjen ne ambjent.
Opsionin Turbo per nje fuqi me te larte
Filtrim i dyfishte i ujit.
Sistem Fryerje dhe thithje.

FSHESE KORENTI ME VAKUM

Fshese me Korent First Austria me depizite uje

Specifikat

Fuqia: 900W
Klasa e energjise: B
Sistemi Hepa filter
Tub metalik
Kuti plastike pluhur
Fshese me korent me kapacitet: 2.5 litra


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Fshese me Korent dore me uje | Cyrus | Fshesa Profesionale