Filter Uji per shtepi | Environmet Friendly Water Purifier

1,599L

S’ka stok

Kategoria:

FILTER UJI PER SHTEPI

Filter uji per shtepi – Environment Friendly Water Purifier, Pastrues ne shitje ne Dyqan Taxi

Uji i paster eshte nje problem keto dite. Megjithese eshte nje prodhim i natyres dhe duhe te shperndahet kudo i paster. Por ky nuk eshte rasti qe ne kemi ne shumicen e kohes. Ne vend qe te marrim uje te fresket te paster sidomos kur vendi yne eshte nder vendet me te pasura ujore. Ne duhet te provojme fatin me ujin qe konsumojme, ose te shpenzojme para për të blerë ujë. Por nese i mendon mire keto nuk kane sens.
Pse duhet te blejme uje, kur eshte nje dhurate natyrore?

Sidoqofte ne po ju japim nje produkt i cili do te plotesoje te gjitha nevojat tuaja per uje te paster dhe miqesor ndaj mjedisit. Pastruesi i ujit të pijshëm eshte produkt i projektuar posacerisht per te siguruar uje te paster per gatim, pirje dhe nevoja te tjera te ujit. Eshte nje pajisje e shkelqyeshme sa largon ndotesit deri ne 99.9% duke e bere ate shume te paster. Jo vetem kaq, ajo gjithashtu largon ne menyre efikase pluhurin dhe klohrin, duke u sjelle nje pastrim te dukshem.

FILTER UJI PER SHTEPI | AVANTAZHET

Filtroni dhe pastroni ujin tuaj, jepini familjes  tuaj vetem ujin me te mire dhe te shendetshem.
Ky filter uji me rubinet mund t’ju gjeneroje uje te paster menjehere.
Nderron ndermjet ujit te filtruar dhe ujit te cezmes ne menyre fleksible duke perdorur teknologjine Nano-KDF per te penguar rritjen e bakterieve.
Fisheke filtrimi qeramike, mund të pastrohet lehte dhe te perdoret perseri.
Papastertia ne siperfaqe mund te shplahet me uje dhe qeramika mund te pastrohet me leter.
Nese cilesia e ujit ne zonen tuaj eshte shume e keqe, e vetmja gje qe duhet te beni eshte te pastroni filtrin me shpesh.
filter uji ne dyqan taxi

Filter Uji | Rigjeneron uje te paster

Filter uji per shtepi – Environment Friendly Water Purifier, Pastrues ne shitje ne Dyqan Taxi

Ujë të pastër dhe të shëndetshëm

Ne paketim do te gjeni 3 nyje te ndryshme rubineti ne menyre qe te pershtaten me lloje te ndryshme te rubinetave. Shume e thjeshte per t’u instaluar. Ky rubinet uji perdor Tourmaline per te filtruar ujin, turmalina eshte nje gur i cmuar natyror. Eshte nje mineral silikat kristal i perbere me elemente si alumini, hekuri, magnezi, natriumi dhe litiumi. Eshte nje material shume i mire per filtrat. Largon: ndryshkjet, parazitet, krimbat, klorin e mbetur, algat, jonet e metaleve te rende, ndotesit organike etj.

Prodhuar me materiale miqesore ndaj mjedisit, ndaj eshte nje nder pajisjet me te sigurta per t’u perdorur. Filter uji per shtepi! 


FILTER UJI NE SHITJE
Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Filter Uji per shtepi | Environmet Friendly Water Purifier

1,599L