Hekuri First Austria | Hekur Rrobash me Avull | Online

3,439L

In stock

Compare
Category:

HEKURI ME AVULL FIRST AUSTRIA

Hekuri First Austria | Hekur Rrobash me Avull Per Hekurosje Ideale | Rroba | Albania |

Hekuri me Avull per te hequr dhe rrudhat me te veshtira

Rezultate ideale te hekurosjes | Hekurosje Ideale
Prodhimi i vazhdueshem i avullit Ju jep sasine ideale te avullit per te hequr ne menyre efikase te gjitha rrudhat.
Ka nje funksion qe sperkat paraprakisht pelhurat per t’ju ndihmuar te hiqni Rrudhat e veshtira.

Hekur rrobash First Austria Per hekurosje me avull | per hekurosjen e rrobave | Ju ndihmon te arrini rezultate fantastike me shume pak mundim.
Kontolloni nxehtesine manualisht | Ne varesi te materialit qe po hekurosni |

Perfekt per cdo lloj materiali | First Austria | Albania

Tani nuk keni pse te shqetesoheni. Asnje nga rrobat tuaja te preferuarar nuk do te digjet apo demtohet gjate hekurosjes.
Pllaka qeramike e lemuar, E cila nuk ngjit dhe ka nje forme per te arrire edhe cepat me te veshtire gjate hekurosjes.
Nje sistem vrimash, Te cilat bejne te mundur nxjerrjen e avullit per te bere punen tuaj te duket sa me mire dhe sa me profesionale.
Mund te realizoni hekurosje te thate Me funskionin e sprucimit | Hekuri me Avull |
Gjithashtu mund te perdorni Funksionin me avull

Por avantazhet nuk mbarojne ketu.
Eshte edhe Sistemi Anti Kalk i cili largon te gjitha papastertite nga uji i cezmes dhe parandalon krijimin nga gelqerja e cila krijohet nga uji.

Sistem pastrimi I cili nuk e lejon hekurin te bllokohet

Hekuri ME AVULL | Perfekt Per nje hekurosje te shpejte

Hekur hekurosje 2200w First Austria Hekuri Antikalk ne Dyqan Taxi

Heq rrudhat ne rroba dhe Dezifekton rrobat Me ane te avullit ne menyre efektive
I pershtatshem per te gjitha materialet
Me nje sistem perfekt I cili nuk pikon dhe Parandalon demtimin e hekurit
Depozite uji, Hekurosje deri ne 20 min pa nderprerje
Kjo Gje qe e ben perfekt per perdorim te perditshem.

Hekuri me Avull | Ka pllake alumini me veshje qeramike E cila e ben te mundur shperndarjen e nxehtesise ne menyre ideale

Harrojeni punen e lodhshme te hekurosjes ne rroba me hekurat e rende

Ka tregues te nivelit maksimal te ujit dhe te temperatures | Furçe per avull |
Hekur me avull te vazhdueshem per 6-15 min dhe me Material Qeramik
Fuqia 2200 W
Hekur qe  
Pastrohet lehte

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne | Dyqan Taxi |
Qendra Tregtare me e madhe Online

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese Ne treg

Be the first to review “Hekuri First Austria | Hekur Rrobash me Avull | Online”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Hekuri First Austria | Hekur Rrobash me Avull | Online