Grirese Nicer Dicer Plus | Blerje online

1,714L

In stock

Kategoria:

 NICER DICER +

Grirese Nicer Dicer Plus Chef – Magic Cube Cmimi | Blerje online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi

Nese ndiheni te lodhur duke marr persiper detyrat e lodhshme ne kuzhine si jane prerja, copetimi, grumbullimi etj.
Ne ju ofrojme nje zgjidhje sume praktike.
Thuajini Lamtumire metodave tradicionale te prerjes dhe zierjes dhe merrni kete pajisje te nje niveli tjeter.Ky produkt do te jete padyshim shoqeruesi juaj i ri i kuzhines i cili ju benme te lehte procesin e gatimit. 

nicer dicer plus grirese ne dyqan taxi

Pergatitja e ushqimit te fresket me Nicer Dicer Plus shpesh lidhet me marrjen e me teper kohe ne pergatitjen e tij. Gjithashtu dhe me shume perpjekje.
Pergatitja e lengjeve me Nicer Dicer Plus , heqja e lekures se frutave,prerja ne kube e tyre me Nicer Dicer Plus realizohet ne kohe me te reduktuar. Nuk keni pse te keni shume pajisje ne kuzhine. Kursejini vetes rremujen, shmangni pajisjet qe marrin shume hapesire per ruajtje dhe ju lodhin per te arritur rezultatin e dehiruar.

Nje ene 1.5 litrash e dobishme per ruajtjen e nje sasie te madhe te frutave, arrave dhe sendeve te tjera ushqimore. E gjitha cfare ju duhet te beni eshte te shtypni kapakun e preresit  per te filluar prerjen e ushqimit. Vjen me pese lloje te ndryshme te grilave te celikut qe ndihmojne ne prerjen e perberesve ne nje numer te ndryshem menyrash dhe stilesh. Me ndihmen e ketyre shtesave ju mund te prisni artikuj ne 11 menyra te ndryshme.

MULTI GRIRESJA NICER DICER +

Grirese Nicer Dicer Plus Chef – Magic Cube Cmimi | Blerje online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi

 

Grirese Nicer Dicer plus kuzhine djath perime zarzavate dyqan taxi online shop

Me grirese Nicer Dicer i keni te gjitha cfare ju nevojiten ne nje grup praktik.
Ekzistojne 11 variante te ndryshme prerese per te zgjedhur: kube dhe shkopinj te medhenj, te mesem dhe te vegjel, feta te holla dhe te trasha.
Pastrimi eshte i lehte, thjeshte shpelaje nen uje te rrjedhshem ose ne makine larese enesh. 


Pajisje per kuzhinen tuaj ne Qendren me te madhe Tregtare Online ne Shqiperi vetem ne  Dyqan Taxi

Main Menu

Grirese Nicer Dicer Plus | Blerje online