* Kondicioner First Austria – 5571-1 | Portativ | Bli Online *

8,280L

In stock

Marka: First Austria
Lloji i Montimit: Horizontal
Fuqia Maksimale: 2.0kW
Furnizmi me energji elektrike: 220V
Frekuenca: 50Hz
Niveli i zhurmes: 60.0db
Menyra e Ftohjes
Permasat
Gjeresia: 61.0mm
Gjatesia: 21.0mm
Lartesia: 12.0mm
Timer: Po
Ngrohes Ajri me Peshe 3.32kg

Kategoria:

KONDICIONER INVERTER PORTATIV

Kondicioner Inverter Portativ First Austria | Tirane | Cmimi ne GoShop

Deshironi nje pajisje cilesore qe do t’ju ngroh shpejte ne dimer dhe pa konsum ?
Marka e pare per Kondicioner First Austria e cila e ofron kete mundesi.
Permes materialit qeramik PTC.
E cila lejon ngrohjen gjate dimrit ne menyre efikase dhe pa thare ajrin .

KONDICIONER ME ELEMENT TE NGROHJES QERAMIKE

Kontrolli ne distance siguron funksionim te lehte dhe te sigurte me kete | Kondicioner ne Shitje |
Pajisja funksionon ne baze te elementeve te ngrohjes qeramike.
E cila ju lejon te arrini shpejte nxehtesi te qendrueshme.
Ajri shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe dhomen.

 Kondicioner portativ per shitje online – E gjeni ne oferte GoShop.al

Kondicioner Inverter Cmimi First Austria Dyqan Taxi
Karakteristika

Elemente Qeramike per ngrohje PTC.
Efikasitet i larte i ngrohjes
Ngroh cdo ambjent deri ne maksimum pa zhurme, pa ere, pa ndotje e pa flake
Nuk e demton oksigjenin | Nuk e than ajrin | Swing per ajrin |

Vendosja e oreve te funksionimit fale kohematesit, ju mund ta gradoni lehtesisht nepermjet telekomandes dhe do te flini te qete.
Ju mund ta montoni ate ne mur ose ta vendosni ne ndonje siperfaqe te sheshte apo ne cdo lloj muri qe nuk pengon dhe mund te lejoje daljen e ajrit lirshem.
Funksionon si nje kondicioner normal | Nuk ka nevoje per te hapur vrima ne mur.
Perdja e ajrit krijon ne menyre te perkryer nje barriere midis vendeve më të ndryshme në temperaturë.
Ne vere mbron nga insektet, pluhuri dhe ndotesit e tjere te ajrit.
Ne dimer pranadalon hyrjen e ajrit te ftohte ne dhome, duke zvogeluar nxehtesine dhe humbjet e energjise.

Mund te perdoret si nje kondicioner ideal per restorante, kafe, zyra ose ne shtepi.

Mund te montohet ne mur.
Dimensionet  61*21*12cm
2 nivele ngrohje
luhajtej automatike
Model i aplikimit te ajrit te ftohte, te ngrohte ose te nxehte
Ekran LCD
Kohemates | Kontroll temperature

KONDICIONER PORTATIV INVERTER FIRST AUSTRIA

Kondicioner Portativ ne dyqan Taxi Online per shitje ne cmim te lire

Kjo pajisje ofron siguri te plote ne funksionim dhe nje shpejtesi e cilesi te larte.

Kondicioner Inverter ne shitje Tirane | Cmimi First Austria 

Parametrat Teknik

Marka: First Austria
Lloji i Montimit: Horizontal
Fuqia Maksimale: 2.0kW
Furnizmi me energji elektrike: 220V
Frekuenca: 50Hz
Niveli i zhurmes: 60.0db
Menyra e Ftohjes
Permasat
Gjeresia: 61.0mm
Gjatesia: 21.0mm
Lartesia: 12.0mm
Timer: Po
Kondicioner portativ Inverter First Austria:         Ngrohes Ajri me Peshe 3.32kg

Kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin për të krijuar nje ambient te ngrohtë sa më natyral.

 


Bli lirë 💡 dhe shpejt⚡️! | GoShop.Al Online Shop

Main Menu

* Kondicioner First Austria – 5571-1 | Portativ | Bli Online *