Drite LED Super Bright | Led Light | Dyqan Online

1,599L

In stock

Compare
Category:

SUPER BRIGHT LED LIGHT

Drite LED Super Bright | Led Light | Dyqan Online | Dyqan Taxi

Shufra te ndritshme, 200 llampa . Drite e madhe me shume funksione perdorimi si ne shtepi, automjete, kampe dhe ne rastet e nderprerjes se energjise.
Kjo drite LED super e ndritshme mundesohet nga 3 bateri alkaline AAA, ne menyre qe t’iu sigurohet ndricim dhe  ne zona me ndricim te dobet ose dhe aty ku nuk ka energji elektrike.
Mund ta vendosni tek shkallet, kuzhina, dhomat e femijeve apo kudo qe keni nevoje per nje drite. Instalim i lehte brenda disa sekondave.
Ne anen e pasme eshte e pajisur me magnet keshtu qe ne siperfaqet metalike mund te qendroj lehtesisht.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Be the first to review “Drite LED Super Bright | Led Light | Dyqan Online”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Drite LED Super Bright | Led Light | Dyqan Online