Pianure Qeramike First Austria |Dy Vatra Induksioni

5,405L

In stock

Kategoria:

PIANURA FIRST AUSTRIA

Pianure Qeramike First Austria , Bli Online ne Dyqan Taxi | Best price |

Pianure qeramike e dizajnuar posacerisht per kenqesine tuaj . Teper praktike dhe e lehte ne perdorim . Mund ta vendosni kudo ne kuzhinen tuaj .
Butonat e kesaj pianure ju mundesojn akses te drejtperdrejte. Ju vetem duhet te vendosni nivelin e kerkuar te fuqise.
Gatuani me shpejte fale energjise shtese per te arritur ne çast temperaturat me te larta.
Duke qene se siperfaqja rreth vatrave qendron ne temperature normale, ju mund te pastroni menjehere çdo gje qe derdhdet aksidentalisht. Asgje nuk ngjit dhe papastertite nuk kane asnje vend ku mund te grumbullohen.

PIANURA FIRST AUSTRIA

Dyqan Taxi Pianure First Austria Infrared

Pianure me dy vatra gatimi .
E lehte per tu transportuar.
Arrin temperature prej 300°C per 30 sekonda.
Me termostat .
Ngjyra e zeze.
Fuqia 2500 W (2 x 1250 W)
Diameter i pllakave 2 x 194 mm 

Zgjidh me mire & me lire | Pianure | Dyqan Taxi |

Main Menu

Pianure Qeramike First Austria |Dy Vatra Induksioni