Llampe Usb per insektet | Usb Led Lamp | Blerje online

2,864L

In stock

Kategoria:

LLAMPE USB PER INSEKTET MUSHKONJAT

Llampe Usb per insektet | Usb Lamp Light | Mushkonje |  Blerje online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Me eleminuesin  per insektet  ju nuk do te keni me kimikate, aroma te keqija, sprucatore irritues, ajer te ndotur per njerezit dhe kafshet shtepiake . Kjo pajisje eshte ideale per perdorim shtepiak, fabrika, spitale, dhoma te ftohta dhe per vende te tjera.

Kjo llampe  per insektet furnizohet me energji elektrike nga USB .

Llampe kunder insekteve me usb dyqan taxi

Dizajn qe kombinohet lehte me ambjentin . Drite Led me mbulim ne 40 meter katror per te terhequr mushkonjen . Ajo gjithashtu funksionion mjafte mire dhe gjate nates . Keshtu ju nuk do te shqetesoheni dhe mund te shijoni plotesisht gjumin tuaj .
Mbroni familjen tuaj nga mushkonjat dhe insekte te ndryshme qe mbajne viruset . Ky vrases insektesh perdor driten e erret (rrezet ultra-violet ) , e cila ka rezultuar si drita me efektive per te joshur insektet si mizat , mushkonjat , fluturat e nates dhe insektet e tjera fluturuese . Keto insekte vriten nga drita LEd ne momentin qe kalojne ne grila dhe futen ne ambjentin e shtepise .

Porosite dhe ti kete llampe per mushkonjat. Porosi online ne Dyqan Taxi .

Main Menu

Llampe Usb per insektet | Usb Led Lamp | Blerje online