Grirese Hudhrash Manuale – Garlic Master

1,369L

In stock

Kategoria:

GARLIC MASTER

Grirese Hudhrash Manuale – Profesionale Garlic Master ne Dyqan Taxi.

Ndaloni luften per prerjen dhe kriposjen e hudhres.

Garlic Master eshte nje produkt revolucionar, prerja me saktesi ne 81 kube te persosura tashme eshte teper e thjeshte dhe arrihet ne nje kohe te shkurter.

Vendosni hudhrat e qeruara brenda ne Grirese Hudhrash Profesionale dhe me pas vetem rrotullojeni. Rrjeti i prerjes se celikut krijon kube te persosura te hudhres vetem ne pak sekonda. E perkryer per te shtuar kete perberes me vlera te larta ushqimore ne gatimet tuaja me lehtesi.

Sekreti qendron ndersa ju levizni pjesen e siperme permes nje rrjeti prerje celiku inox prej 16 thikash ne forme brisku te mprehte. Pastaj nje teh i dyte mundeson prerjen ne 81 kube te persosura pa mbeturina dhe pa rremuje.

Tani cdo kush dhe personat qe e kane pas problem prerjen e hudhres mund ta zgjidhin kete problem ne disa sekonda me kete Grirese Manuale Hudhrash. Sillni arome natyrale dhe lende ushqyese ne te gjitha ushqimet tuaja.

I shpejte dhe i lehte per tu perdorur. Mund ta lani lehtesisht ne lavapjate. E shkelqyeshme per makaronat, buken me hudher, perimet mishin e me shume gatime qe ju pergatisni.

Ju nuk keni as nevoje ta prekni hudhren me kete Grirese Hudhrash Garlic Master ne Dyqan Taxi

Prerese hudhrash Garlic Master

-Prisni hudhra me nje rrotullim te thjeshte.
-Perfshine nje rul per hequr lekuren e hudhres
-Asnje rremuje ne kuzhine
-Duart nuk do te marrin aromen e hudhres
-Pastrohet lehtesisht.

Grirese Hudhrash Garlic Master

Specifikat 

Materiali: Plastik
Ngjyra: E bardhe
Pesha: 140g
Masa: 13.8*5*5.8cm


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe Tregtare Online ne Dyqan Taxi

Main Menu

Grirese Hudhrash Manuale – Garlic Master