Shtrydhese Frutash Sonifer – Grirese – Blender

7,820L

In stock

Kategoria:

SHTRYDHESE FRUTASH | JUICER

Shtrydhese Frutash Sonifer | Grirese Blender | Agrumesh | Frutat & Perimet | Blerje online | DYQAN TAXI

Lengje te shijshme | te fresketa | te shendetshme nga agrumet

Ne vetem pak sekonda me kete Shtrydhese Frutash | Sonifer 

Lengje te fresketa frutash Dyqan Taxi

SHTRYDHESE FRUTASH

Pergatisni mengjesin me lengje te fresketa

Zevendesoni kafen me leng te fresket frutash.
Pasuroni mengjesin tuaj me nje gote leng i cili eshte i shendetshem. 
Me ane te kesaj grirese frutash ju do te pergatisni lengje te fresketa dhe plot vlera ushqyese shume shpejt dhe pa u munduar.
Ju mund te pergatisni:
– limonata te fresketa
-leng portokalli, limon apo qitro.

Shtrydhesja e cila ju kursen kohe

Praktike dhe me shpejtesi per fruta te forta dhe te buta.
Dhe me e mira nga te gjitha, ju do te shijoni leng te fresket me frutat dhe perimet pa fara dhe pa tul.
Kjo fale pjeses ndarese e nuk lejon qe tuli dhe farat te perzihen me lengun.

Shije perfekte plote vlera ushqyese

Rrotullimi i motorrit te Sonifer Blender nga te dyja anet do te siguroje nxjerrjen e lengut dhe ju do te merrni me shume leng nga cdo frut.
Motorri i saj punon ne gjendje te qete dhe pa zhurme duke siguruar gjithashtu qe askush ne shtepine tuaj mos te shqetesohet ne mengjes.
Motori 600W, ka mjaftueshem fuqi per te gjitha nevojat tuaja te perditshme.
Si per shembull miksim, grirje, perzierje etj.
Pra ju nuk mund te kerkoni me shume.
Praktike dhe me shpejtesi per fruta te forta dhe te buta.
Dhe me e mira nga te gjitha, ju do te shijoni leng te fresket me frutat dhe perimet pa fara dhe pa tul.
Kjo fale pjeses ndarese e nuk lejon qe tuli dhe farat te perzihen me lengun.
Krijoni Smoothie të mirë e lëngje të tjera edhe në shtëpi në këtë mënyrë

Sherbejini miqve dhe te dashurve tuaj lengje plot vitamina

Shtrydhese frutash me nje kapacitet prej 750 ml, gyp i cili nuk humbet aspak lengun e frutave.
Gyp shume i madh per mbushjen me fruta dhe perime te cilat nuk kane nevoje per para-prerje.
Me kete shtrydhese Sonifer  ju mund te pergatisni shpejte nje leng te shijshem frutash, pasi kjo ju lejon te shtrydhni me lehtesi perime te madhesive te ndryshme.
Me dizajn shume praktik ju mund te servirni lengje te fresketa menjehere ne tavoline.
Te gjitha pjeset jo elektrike mund te lahen ne lavastovilje.
Perfitoni leng te fresket 
të frutave dhe perimeve, të pasur me të gjitha mineralet dhe vitaminat që janë burimi kryesor më i mirë për parandalimin e më shumë sëmundjeve. Ato janë në mënyrë të qartë nevoja e vetme në ditë për të patur një jetë të shëndetshme

Specifikat | Shtrydhese Frutash | Blender Sonifer

Shtrydhese Frutash Sonifer Dyqan Taxi Elektroshtepiake te vogla

Kapaciteti: 750ml
Shtrydhese Agrumesh e Certifikuar  CE
Funksion: Automatik
Materiali: Celik
Trupi i Gypit: Plastik
Lehtesisht e Pastrueshme
Pesha: 3400 g
Fuqia: 600W


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem prane | DYQAN TAXI
Qendra Tregtare me e Madhe Online

Main Menu

Shtrydhese Frutash Sonifer – Grirese – Blender