Mixer | First Austria – Brumatrice Profesionale

19,780L

In stock

Kategoria:

BRUMATRICE FIRST AUSTRIA

Mixer | First Austria | Brumatrice Profesionale | Dyqan Taxi

Brumatrice First Austria | Pajisje e shkelqyer per perdorim
Dizajnuar per te perzier | Miksuar nje game te gjere ushqimesh
Nga vezet e deri tek brumi i bukes.
Kembezat e saj nuk lejojne te levize gjate gjithe kohes qe eshte ne pune.

Provoni ndjesine e gatimit deri ne detaje ne kuzhinen tuaj | Mixer First Austria

Teper e lehte per tu perdorur | Efikase |
Motorr i fuqishem, eshte ideale per tu perdorur edhe per brumin e embelsirave qe eshte pak i trashe.
Mund te zgjidhni shpejtesi te ndryshme per perzierjen e ushqimeve tuaja | 10 Nivele |

Tani ju mund te rrihni vezet, Te pergatisni brumin e kekut ne menyre perfekte me | Brumatrice First Austria |
Eshte kompakte, Nuk merr shume hapesire ne kuzhinen tuaj

BRUMATRICE FIRST AUSTRIA

Brumatrice First Austria Dyqan Taxi Blerje Online

Strukture Unike | Perzien ne menyre perfekte

Koka unike e kesaj pajisje e cila perdoret per perzierje rrotullohet rreth tasit ne te dyja anet.
Duke siguruar ne kete menyre qe brumi te perzihet plotesisht.
Kjo do te thote qe ju do te pergatisni brumin me shpejt
Gjithashtu mund te shtoni perberesit nje nga nje pa e ndaluar pajisjen.
Brumatrice FA | Do ta beje punen tuaj ne kuzhine edhe me te thjeshte
Material cilesore, Aksesore i cili nuk duhet te mungoje ne asnje kuzhine.

Mund ti shtoni perberesit edhe kur ajo eshte duke perzier
Shtimi i perberesve gjate pergatitjes se recetave tani eshte shume here me i thjeshte.
Ju mund ti shtoni ato dhe gjate kohes qe kjo brumatrice eshte duke punuar.

| Aksesore shtese |

Brumatrice per buke me shpejtesi te ndryshme |
Pajisja vjen me nje set aksesoresh per rrahje prej inoksi |
Ne menyre qe te gjitha recetat tuaja te perzihen ne menyre te persosur |
Gjithcka eshte ne doren tuaj .

5 Arsye pse duhet te zgjidhni | Brumatrice Profesionale |

1.Mikser Kompakt
2.Konsumon pak energji
3.Nivele te ndryshme shpejtesie
4.Lehtesi per te hequr | vendosur aksesoret e tjere |
5.Shtoni perberes dhe gjate kohes qe ajo eshte ne pune. 

Mixer me tas inoksi | Eshte ndihmes kuzhinieri ideal i çdo amvise |

Kapaciteti i tasit | 5 litra |
10 nivele shpejtesie |
Funksion ritrazimi
Çengel | Rrahese e veshur me material qe nuk ngjit |
| Rrahese |
Brumatrice me mbrojtese ndaj sperkatjes |
Fuqia | 1200 W |

Bli online ne me menyre te Sigurte ne Shqiperi | Dyqan Taxi |

Main Menu

Mixer | First Austria – Brumatrice Profesionale