Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Miremengjes me Kafe Turke

1,714L

In stock

Kategoria:

XHEZVE ELEKTRIKE DSP

Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Miremengjes me 1 Kafe Turke

Kafeja turke permban dy substanca te rendesishme.
Ato njihen si kafestol dhe kaheol .
Te cilat kane vlera te mira kunder inflamacionit. Sherbejne edhe si antioksidante.
Krahasimi mes grupmoshave ne studim tregoi se konsumi ne rritje i kafese turke ka nje ndikim pozitiv ne elasticitetin e arterieve.
Kjo pakeson shanset e shfaqjes se tensionit te larte te gjakut.
Keto dhe avantazhe te tjera vijne nga konsumimi i saj ne masen e Duhur.

xhezve elektrike kafe turke

Eshte nje blerje e shkelqyeshme per adhuruesit e kafese

Pergatisni kafe ose ngrohni ujin per caj apo lengje te ngrohta me kete Xhezve elektrike.
Uji do te zihet per me pak se nje minute.
Kjo xhezve ka nje doreze shume te sigurte qe ju mbron nga djegia.
Shijoni nje filxhan Kafe Turke ne disa momente.

Dizajn i thjeshte dhe nje pamje teper Elegante

Me elemente celiku dhe inoksi qe mundesojne Nxehjen e shpejte.
Me Indikator Drite i cili njofton se kur eshte ndezur dhe se kur eshte fikur. Ene kuzhine e nevojshme per cdo zonje shtepie.

Per shkak te madhesise se vogel, ju mund ta shijoni kafen jo vetem ne shtepi.
Mund ta merrni ate ne udhetime te ndryshme si per Kamping, kur shkoni me pushime etj.
Mjafton ta vendosni ne prize shtoni Uje, Kafe dhe Sasine e Sheqerit qe deshironi dhe ne pak minuta ndjeni aromen e kendshme te saj.

XHEZVE PER KAFE | XHEZVE ELEKTRIKE

-Paraqet Dizajn kompakt dhe te lehte
-Efektive dhe e pershtatshme per t’u perdorur ne zyre ose shtepi.
-Material prej celiku inoks dhe veshja me material plastik rezistent ndaj nxehtesise.
-Teper e lehte per tu pastruar.
-Drite me Buton e cila tregon kur ajo eshte ndezur On | Off

XHEZVE ELEKTRIKE DSP PER 1 KAFE TURKE PERFEKTE

Xhezve elektrike per nje kafe turke apo greke prefekte ne dyqan taxi

XHEZVE ELEKTRIKE DSP

Specifikat

Modeli: KA3027
Kapaciteti: 300ml ( rreth 5 filxhane)
Fuqia: 600W 220-240V | 50 | 60HZ
Gjatesi e kordonit: 0.71 m
Lartesia: 120 mm
Gjeresia: 90 mm
Pesha: 0.45g

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit Elektroshtepiake te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.


Xhezve Kafe Elektrike
Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer 0682141111

Main Menu

Vendmbajtëse

Xhezve Elektrike per Kafe DSP | Miremengjes me Kafe Turke