Shtrydhese frutash DSP Professional – Grirese e shpejte

5,739L

In stock

Kategoria:

SHTRYDHESE FRUTASH – GRIRESE DSP

Shtrydhese Frutash DSP Profesionale | Grirese | Receta per Leng Frutash, Smoothie | Bli Online Me Oferte ne Dyqan Taxi 

Nje shtrydhese qe ju kursen kohe. Pajisje shume e nevojshme per t’ju plotesuar gjithe deshirat ne kuzhinen e shtepise suaj.
Kthen te gjitha ushqimet tuaja ne nje forme e cila eshte lehtesisht e tretshme dhe ju ndihmon te merrni te gjitha vitaminat dhe mineralet per te cilat trupi ka nevoje.

Shtrydhese frutash Profesionale per te marr me te miren nga frutat. Ruan vitaminat organike dhe vlerat ushqyese duke ju ofruar leng te fresket. Ideale per Smoothie te shendetshem dhe ushqim per femijet. Dhe per me teper ju do te kurseni energji dhe nuk do te shperdoroni ushqimin.

Pije ushqyese per cdo dite me | Shtrydhese Frutash me Oferte 

-Perdor teknologjine e mahnitshme te nxjerrjes se frutave, perimeve dhe bishtajoreve ne pije te shendetshme, qe ju mund ti beni pjese tuajen dhe te familjes cdo dite.
-Kthen frutat dhe perimet ne lengje ushqyese.
-Sherben lekurat, farat dhe i nxjerr ne menyre perfekte.
-Nuk ka copa te pakendshme frutash apo perberesish te tjere.
-Vitamina dhe minerale te garantuara per te filluar diten tuaj.

SHTRYDHESE DSP PROFESIONALE | LENGJE DHE SMOOTHIE SI NJE PROFESIONIST | FRUIT JUICE

Leng i fresket plote vitamina dhe vlera ushqyese | Shtrydhese Frutash DSP

Leng Frutash Shtrydhese DSP Dyqan Taxi

Merrni me te miren nga ushqimet qe konsumoni dhe perfitoni lengje te fresketa plote vlera ushqyese dhe vitamina. Motorri i saj punon me nje fuqi te ulet krijon me pak nxehtesi, kjo ben te mundur ruajtjen e enzimave te shendetshme dhe vlerave ushqyese dhe lengjet do te rezistojne me gjate. Perfekte per te nisur diten menje gote leng te fresket. | Fresh Fruit | Drinking Juice |

Merrni maksimumin nga ushqimet

Shtrydhese frutash DSP Profesionale me nje proces i cili kalon ne dy faza siguron qe te merrni sa me sume vlera te lengjeve te pergatitura duke shtrydhur fruttat dhe perimet pa i copetuar ato. Provoni nje gote dhe do te shihni menjehere ndryshimin ndermjet lengjeve te gatshem dhe lengut qe ju keni pergatitur. Lëngjet në shtëpi janë të gjitha freskëta dhe të pasura me  vitamina. Për të pasur më shumë lëng përdorni shpejtësinë më të ulët në të gjithë procesin deri në fund.
Lengu Do të jetë shumë i shijshëm .

E pajisur me nje thike celiku per te pergatitur frutat dhe per te shijuar lengun e tyre. Kjo Grirese frutash I shperben frutat dhe perimet duke i kthyer ne te lengshme pa eleminuar lendet ushqyese.
Rezistent ndaj thyerjes per perzierjen, copetimin dhe grirjen e perberesve te ndryshem.
Nje disk per te pergatitur frutat dhe per te nxjere jashte lengun e tyre .
Gjithashtu mjaft i fuqishem per te bluajtur edhe frutat apo perimet me te forta .
Per rezultate me te mira, perdorni shpejtesine e ulet  ose te larte per te copetuar perime apo smoothie.
Nga njera ane del lengu i fresket dhe nga ana tjeter ne depozite dalin mbetjet e frutave per tu flakur.

Nje proces i shpejte qe ju jep vetem vlerat ushqimore te frutave ne tryezen tuaj 

Keni mbaruar me pergatitjen e lengjeve te shendetshem ?

Mos e hidhni pjesen e mbetur te frutave ose perimeve qe ngelet nga kjo shtrydhese frutash. Ato jane plot fibra. Thjeshte perzjejini me mjalt, arra apo fara dhe pergatisni nje vakt super energjik dhe te shendetshem ose mund t’ja shtoni kosit per te filluar nje dite sa me te shendetshme.

SHTRYDHESE FRUTASH DSP | GRIRESE E SHPEJTE

Thuaji PO nje jetese te shendetshme !

shtrydhese frutash dsp profesionale me oferte ne Dyqan taxi

Pergatisni lengje te shijshme dhe natyrale.
Lengje te fresketa te pergatitura ne shtepi.
Me shume vitamina dhe vlera ushqyese.
Motorr i fuqishem qe nuk konsumon me shume se 220W
Permase kompakte dhe peshe e lehte.

Shtrydhese Frutash | Receta per Shtrydhese Frutash | Leng Frutash

Specifikat 

Material plastik i nje cilesie te larte
Kapaciteti: 3.5 litra
Tensioni: 220V
2 Nivele shpejtesie
Ngjyra: E bardhe & Jeshile

Shtrydhese frutash – DSP Professional me oferte ne  Dyqan Taxi

Main Menu

Shtrydhese frutash DSP Professional – Grirese e shpejte