Toster First Austria Mini | Ideal per cdo Kuzhine

2,530L

In stock

Kategoria:

TOSTER MINI FIRST AUSTRIA

Toster First Austria | Tostjere Mini | Buke Tosti ne Dyqan Taxi

Siguri maksimale me Toster First Austria 
Toster shume funksionale ne pergatitjen e vakteve te shpejta dhe vetem me 1 pajisje.
Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim.

Kurseni Kohe dhe hapesire me nje pajisje shume Funksionale.

Toster Mini First Austria nje pajisje shume funksionale e cila ju ndihmon ne pergatitjen e vakteve te shpejta si sanduic, tost, hamburger etj.
Mund te pergatisni vakte ne shume pak kohe.
Temperature e larte per tost te persosur.
Ne saje te temperatures se larte, sanduicet, tosti jane thekur ne menyre te barabarte.
Duke qene ne te njejten kohe te shijshme.

Zgjidhje inovative per gatime perfekte te shpejta

Kjo pajisje eshte shume e sigurt per t’u perdorur fale funksionit te kycjes dhe dorezes qe nuk nxehet.
Pajisje qe ruan hapesiren. Produkt praktik dhe shume i lehte per tu vendosur ne kuzhinen tuaj.
Dizajn teper kompakt. Pajisja mund te qendroj dhe ne pozicionin vertikal dhe ate horizontal.
Material rezistent ndaj gervishtjeve dhe madhesi perfekte, kjo do te kthehet nje nder pajisjet me te preferuara ne kuzhinen tuaj.

Lehtesi ne pastrim dhe organizim Tostjere Kompakte

Pllakat jane me material special i cili nuk lejon te ngjiten ushqimet tuaja.
Keshtu pastrimi eshte shume me i thjeshte se kurre fale shtreses qe nuk ngjit ne dy pllakat e thekjes. Me nje dizajn shume te kendshem dhe shume praktik kjo pajisje jo vetem qe do t’ju kurseje hapesire ne kuzhine, por gjithashtu do t’ju kurseje dhe kohe ne pastrim.

Thjeshte pastrojini me nje pecete te paster ose mund ti lani me uje dhe ato jane gati per tu perdorur serish.
Ky toster permban treguesit qe sinjalizojne momentin kur eshte gati per t’u perdorur dhe nivelin e nxehjes. Gjithashtu per me shume siguri keni çelesin on/off dhe kembe te gomuara per me shume stabilitet.
Fuqia 800W keshtu ju do te kurseni dhe energji gjate perdorimit te saj pa limit.
Kablloja i saj mblidhet dhe mund te ruhet pa bere rremuje ne kuzhinen tuaj.

Pajisja qe i mungon kuzhines suaj, vjen me prane jush me nje cmim te arsyeshem i cili nderthuret me kualitetin e larte.

TOSTER FIRST AUSTRIA NE DYQAN TAXI

-Pllaka qeramike pa ngjitje
-Temperatura e indikatorit
-Permasat: 25 x 12.5 x 26 cm
-Tostjere me Termostat
-Fuqia: 800W

toster mini first austria ne dyqan taxi


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem prane Qendres me te madhe Tregtare Online Dyqan Taxi ! 

Main Menu

Toster First Austria Mini | Ideal per cdo Kuzhine