Prerese me forma | Pop Chef| Perime dhe Fruta

1,139L

In stock

Kategoria:

POP CHEF 

Prerese me forma | Pop Chef | Perime | Fruta | Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Menyre Fantastike per te bere krijime te shijshme ushqimore.
Prerese me 6 forma rreth, zemra, lule, flutura, diell dhe yll. Ju do te merrni te gjitha format qe ju nevojiten per te bere kryeveprat e ushqimit ne pak sekonda.

Preresit e saj jane bere nga plastika e sigurt per ushqim, jo-toksike dhe eko-miqesore. Eshte e lehte, e qendryeshme, per te prere frutat, perimet, buken dhe sanduici tuaj me lehtesi. Higjenike dhe e sigurt per perdorim te rregullt.

pop chef ne dyqan taxi

Kjo prerese eshte e dizajnuar me nje doreze shumengjyreshe, te bute dhe mbrojtese. Mbron doren dhe gishtat tuaj te mos demtohen gjate perdorimit. E pershtatshme per te rriturit per te bere dreken, sallate jo vetem te kendshme per syrin, por dhe te shijshme per te femijet.

Prerese Frutash & Perimesh 

Femijet mund te bashkpunojne me ju ne kuzhine. Partneret tuaj ne perdorimin e kesaj pajisje duke hequr format e lezetshme nga frutat dhe perimet.

Thjeshte zgjidhni nje forme, shtyni poshte, shtypni llamben dhe merrni fruta ose perime ne forme te persosur.

Krijoni dekore ne gatime nga me te ndryshmet ne festat tuaja.

Dekoroni fruta, pjata djathi, perime, dekorime per embelsira dhe shume gatime te tjera.
Perfekte per fundjava ose raste speciale.
Forma te lehta dhe ne nje kohe te shpejte.
Provoje dhe argetohu bashke me miqte e tu.

4 Arsye pse Pop Chef do te ktheje qendrimin ne kuzhine ne nje kenaqesi te vertete:

pop chef ne dyqan taxi prerese frutash dhe perimesh 1.E vogel dhe kompakte: nje pajise dore e vogel
2.E lehte per t’u perdorur.
3.Nuk ze hapesire: Ju mund ta vendosni ne dollap ose ne sirtare.
4.Mund te merret me vete kudo: kudo qe ju shkoni


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Prerese me forma | Pop Chef| Perime dhe Fruta