Tenxhere Me Presion Multicooker First Austria | Bli online

13,800L

In stock

Kategoria:

TENXHERE ME PRESION MULTICOOKER

Tenxhere Multicooker Me Presion per gatime te ndryshme ne te si mish, fasule etj | First Austria

Versioni me cilesor i multicooker-it.

tenxhere me presion multicooker dyqan taxi ne shitje te lire online cmim i ulet cilesi e larte

Mikroprocesori i integruar siguron gatim te lehte per pjatat tuaja te preferuara si supa, mish, makarona, embelsira etj.
Tenxhere elektrike me presion me ane te se ciles ju do te gatuani me shpejt duke kursyer energjine, ruajtur me shume vitamina, minerale per ushqim te shendetshem etj.
Tenxhere Multicooker me sistem sigurie, me programe te cilat i programoni fare lehte ne menyre qe mos t’ju mbaj te lidhur pas vetes.
Tenxhere me presion ideale dhe per familje te medha gatime si mish ne tenxhere me presion, fasule etj.

Strukture e mbyllur plotesisht, ushqimi qendron pa levizur  dhe Gatuhet natyrshem.
Tenxhere Elektrike me mbrojtje te sigurte per mbinxehjen.
Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatuani shpejt | Shendetshem | Kurseni energji duke perdorur | Tenxhere First Austria

Tenxhere Portative me dizajn unik e gjitha ne nje pajisje te vetme.
Ju mund te pergatitni vakte te shijshme. Plotesisht te shendetsme kudo qe ju jeni mjafton te keni nje prize afer.
Keshtu ju do te gjeni nje dreke te shijshme te ngrohte pasi te ktheheni nga puna. Me e mira nuk do t’ju mundoje shume per tu pastruar.

Pjeset perberese mund te hiqen dhe te lahen ne pjatalarese | Tenxhere Gatimi
Siperfaqja prej inoksi | Eshte e lehte per t’u pastruar | nuk nxihet |

Ju mund te programoni kohen, percaktoni sasine dhe temperaturen.

Nese jeni duke kerkuar per nje menyre te lehte dhe praktike per te pergatitur te gjitha pjatat tuaja te preferuara zgjidhja eshte Tenxhere Multicooker  First Austria.

E vetmja gje ju duhet te beni eshte te shtoni perberesit, Zgjidhni programin dhe Shtypni kohen.

Kjo menyre ruan te gjithe vitaminat dhe mineralet.

Kjo tenxhere multicooker First Austria eshte e lehte per tu levizur dhe jashte kuzhines.

Programim per ndezje automatike.

Ruan ushqimin te ngrohte.

Nxehtesia percohet ne menyre uniforme.

Ky Multicooker eshte i nje Cilesie te larte dhe eshte nga modelet me te shitur.

Tenxhere me Presion nga First Austria

Funksion i avancuar i cili mund te pergatise ushqimin per me vone.
Thjeshte percaktoni kohen kur deshironi te jete gati.
Ekran LED


Zgjidh me mire & me lire | Bli online | Dyqan Taxi !

Transport ne te gjitha qytetet e Shqiperise

Main Menu

Tenxhere Me Presion Multicooker First Austria | Bli online