Fshese Dore | Sweep Drag All In One

1,599L

In stock

Kategoria:

SWEEP DRAG ALL IN ONE

Fshese Dore | Sweep Drag All in One ne Dyqan Taxi 

Tub i imet Celiku dhe doreze e rehatshme. Gjatesi e rregulluesme qe ju lejon ta perdorni pa u perkulur dhe ne hapsirat me te ngushta. Kurseni kohen dhe energjine tuaj.

Ky produkt perdor tre furca rrotulluese te nje cilesie te larte. Shumica e fshesave qe kryejne te njejtin funksion me kete fshese duhet te ngarkohen me energji ose jane ne prize me kabllo te gjate qe jshpes here jane te ngaterrueshem neper kembe. Zhurma qe ato leshojne eshte nje tjeter shqetesim. Kjo fshese dore jo vetem qe nuk ka nevoje per energji dhe eshte miqesore ndaj mjedisit per t’u perdorur por as nuk shkakton zhurme duke shqetesuar pjesetaret e tjere te familjes. Krijuar per te pastruar mbetje si farat, copezat e letres, orizin, mbeturinat kokrrizore etj.

Fshese Dore

fshese dore

Materiali i pluhurit: plastike
Perdorimi: Shtepi
Lloji: Furca dore dhe pluhuri
Materiali per koken e fsheses: Fshese PET
Materiali i fsheses: ABS + Stainless Steel
Madhesia e produktit: 144cm * 31cm * 20cm
Pesha e produktit: Stili 1: 860g – Stili 2: 850g
Gjatesia: 110cm
Vellimi i kutise: 0.5L
Te sigurt per ta perdorur ate ne pllaka, mermer, linoleum, drure te fort pa gervishtje.
Furce rrotulluese 360 ​​shkalle me shpejtesi te larte rrotullimi ne pluhurin e mbeturinave prekese te perfshira ne pluhurin.
Fshese, pluhuri dhe per plehra 3 ne 1.
Ajo ka dorezen me gjatesi te rregullueshme. Pastrimi eshte shume i lehte.
Me dorezen e palosshme, eshte e lehte te arrish ne vendet me veshtiresi dhe e ben te thjeshte ruajtjen.

Lehte per t’u perdorur, madje edhe nga femijet. Kur perdorni kete fshese, nuk keni nevoje te perkuleni, duhet vetem te shtyni perpara.

Lehte per t’u zbrazur me nje veprim te thjeshte. Pa rremuj, pa zhurme!


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Fshese Dore | Sweep Drag All In One