Furce pastrimi per qimet e kafsheve – Pet Fur Remover

1,714L

In stock

Kategoria:

PET FUR REMOVER

Furce pastrimi per qimet e kafsheve – Mekanike | Pet Fur Remover ne Dyqan Taxi.

Ne nuk do mund te jetonim pa miqte tane me kater kembe.
Por floket e perkedhelur qe ata lene kudo jane bezdi. Ne kerkim te pastruesve ideal ne kemi provuar pothuajse te gjitha llojet. Pastruesit e vakumit ishin shume te zhurmshem dhe te shtrenjte.  

Mos lejoni qe fshirja me fshese te shqetesoje anetaret me pelush dhe pa pelush te shtepise suaj. Kjo furce eshte krijuar per shtepite qe vleresojne qetesine po aq sa dhe pastertine e larte. Ju ndihmon me pastrimet e perditshme per te hequr me qetesi qimet e kafsheve tuaja. Doreza e saj i jep nje kontroll me te rehatshem, duke e bere me te lehte pastrimin e qimeve te bezdisshme.

Pastrimi nuk mund te ishte me i lehte se kaq.

Ju mund ta pastroni shtepine tuaj me nje kalim. Nuk eshte e nevojshme te mendoni rreth qeseve te fshesave me korrent. Eshte krijuar per ta bere shtepine tuaj xixe nga qimet e kafsheve. Furca e dyanshme ekstra e madhe heq qimet e kafsheve shume shpejt. Nje zhytje ne bazen e vete te pastrimit pastron furcen ne moment. perdorni pak sapune ne larjen e saj dhe ajo nuk do te mbaje kurre arome te keqe.

Nuk nevoje per rremuje!

Pajisje e cila pastron dhe vetepastrohet pa pasur nevoje per aksesore te tjere shtese. Ju kursen nga rremuja. Eshte e gatshme t’ju ndihmoje sa here te keni nevoje.

Furce Pastrimi per qimet e kafsheve Mekanike

Furce per kafshet pert fur remover

Perdoret:

Per te pastruar veshje.
Tapete dhe qilime.
Jastek.
Sendilje makinash dhe cdo siperfaqe tjeter.


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi.

Main Menu

Furce pastrimi per qimet e kafsheve – Pet Fur Remover