Koke Dushi me Drita | Thermo Glow | Dyqan Online

2,289L

In stock

Kategoria:

THERMO GLOW

Koke Dushi me Drita | Thermo Glow | Blerje Online | Dyqan Taxi

Koke Dushi me drita e cila ndricon fale presionit te ujit. Produkt anglez i firmes JML.
Dhurojni ngjyra dhe argetim dushit tuaj, mjafton te nderroni koken ekzistuese.

koke dushi me drita thermo glow ne dyqan taxi

Ndryshon ngjyren sipas nxehtesise se ujit.
Kur uji eshte i ftohte nga 1-32 grade celcius shfaqet ngjyra blu, ngjyra jeshile kur uji eshte i ngrohte 33-39  grade celcius dhe ngjyre e kuqe kur uji eshte i nxehte 40-45 grade. Nese uji eshte shume i nxehte drita e kuqe do te pulsoje per t’ju treguar se duhet te keni kujdes.

Koke dushi e cila sherben ne kete menyre dhe si nje referues i mire per te treguar temperaturen e ujit.
Lehtesisht i instalueshem.
Teknologjia LED e avancuar e cila punon me presion uji. Nuk ka nevoje per bateri.
Sa me i madh presioni i ujit aq me vezullues do te jete ndricimi.

thermo glow drite ne dyqan taxi koke dushi

Koke dushi me Drita

Krijoni nje ambjent relaksues me Thermo Glow.

Koke per dushin me drita, relaksohuni ne temperaturen e duhur pa rrezikuar te digjeni nga uji i nxehte. Pas nje dite te lodhshme dhe te ngarkuar per ju nje dush relaksues eshte gjithcka qe ju duhet. Por dhe nje ndricim i qete dhe jo i forte si jemi mesuar zakonisht ne tualet do te krijonte ambjentin perfekte.


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Main Menu

Koke Dushi me Drita | Thermo Glow | Dyqan Online