Pajisje pastrimi per banjo | Hurricane Spin Scrubber

3,439L

In stock

Kategoria:

Hurricane Spin Scrubber

Pajisje pastrimi per banjo | Hurricane Spin Scrubber | Fshese dore ne Dyqan Taxi

Hurricane Spin Scrubber | Eshte furce e re pastruese pa tela dhe e rimbushshme e cila e ben pastrimin ne banjo me te shpejte dhe me te lehte. Shume e thjeshte ne perdorim, nje pajisje dore me disa koka per pastrimin e cdo cepi ne tualetin tuaj.

Furca e rrotullimit mundeson pastrim me te thelle te cdo kendi ku me pare ishte veshtire te arrihej pastrimi.
Nje beteje me pllakat dhe me te vjetra ku fitorja eshte e siguruar.

Me 3 furca per nje tualet te paster dhe vezullues

Me 3 furca te gjithenashme per pastrim, eshte nje nga pajisjet e pastrimit qe do t’ju duhet per te mbajtur tualetin tuaj paster nga njollat dhe pluhurat. Pastron lavamane, siperfaqe druri, mobilje, kuzhinen etj.

Ferkimi dhe pastrimi nuk ka qene kurre me i thjeshte | Pajisje Pastrimi |

Pajisje pastrimi Hurricane Spin Scrubber

Ne fakt eshte shume e thjeste me Spin Scrubber saqe ju nuk do ta ndjeni qe jeni duke pastruar. Frymemarrje e renduar dhe djersitje nga lodhja eshte nje gje qe do ti mbetet te shkuares. Tani ju mund ta beni me te thjeste jeten tuaj duke perdorur 3 furcat e perfshira ose aksesorin per ferkim. Te cilet jane perfekt per te pastruar.

Shperndani depozitat e kalciumit, lageshtiren e sapunit dhe njollat e ujit pa mundim me kete pajisje pastrimi.

Sekreti i kesaj Pajisje pastrimi per banjo Hurricane Spin Scrubber qendron ne furcen rrotulluese qe rrotullohet me 300RPMs.
Nuk ka nevoje per bateri.
Ajo permban nje bateri te rikarikueshme.
Thjeshte karikoheni kur duhet te rimbushet.

Ajo vjen me shtrirje ne nje gjatesi te konsiderueshme keshtu ju nuk keni nevoje te perkuleni dhe te tendoseni.

Paketimi perfshin:

-Furce Hurricane Spin me 3 koka
-Furce pastruese pa kabell, e cila ben pastrimin e vaskes, dushit dhe pajisjeve te tjera hidrosanitare me te shpejte dhe me te lehte. Nje rezultat perfundimtar i mrekullueshem.
-Karikuesin
-Bateri e rikarikueshme e integruar.
-Furca rrotullohet 300 here ne minute.
-Cift pastrues i mrekullueshem pastron njollat e kalciumit, sapunit dhe ujit te forte me lehtesi.

Thuaj lamtumire pastrueseve te ashper dhe gerryes!

Largoni gjurmet e dushit per nje banjo super te paster pa kimikate.
Kjo Pajisje Pastrimi Revolucionare eshte pajisje perfekte dhe mjafte efektive per perdorimin te brendshem dhe te jashtem.

Fshese dore e cila perdoret:
Per cdo lloj lavamani.
Kuzhina
Ne banjo
Per makina

Pa kabell per me shume lehtesi ne pastrim | Pajisje Pastrimi ne Dyqan Taxi

Jeni lodhur me menyrat tradicionale te pastrimit dhe pajisjeve me kabell te cilat nuk mund te arrijne deri ne siperfaqen qe duhet pastruar? Fshesa Spin Scrubber eshte pa kabell dhe funksionon me karikim dhe mund ta karioni kur nuk jeni duke e perdorur. Ben te kapshem cdo cep te shtepise suaj.


Porosi online ne: 0682141111 | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Main Menu

Pajisje pastrimi per banjo | Hurricane Spin Scrubber