Doogee S50 | Smartphone | RAM 6GB | ROM 64GB

30,475L

In stock

Kategoria:

DOOGEE S50

Doogee S50 – Black Smartphone | Celular ne Dyqan Taxi

Eshte nje smartphone Android i krijuar nga marka Doogee qe perdor Android 7.0 Nougat dhe u prezantua ne Dhjetor 2017. Le te mesojme ne lidhje me specifikimet dhe me pas pikat dhe veçorite e mira te ketij smartphone.

Specifikimet e projektimit

Madhesia eshte sigurisht nje aspekt mjaft i rendesishem per zgjedhjen e telefonit celular me te mire. Dimensionet e tij jane 79.8 mm x 163.9 mm x 13.3 mm (gjeresia x lartesia x thellesi) per nje peshe neto prej 250 g. Struktura e Doogee S50 eshte e përbere nga nje game e gjere komponentesh. Ky smartphone DoogeeS50 eshte pa diskutim i pergatitur mire perballe shumices se goditjeve dhe i certifikuar me (et) IP68.

doogee s50 smartphone black ne dyqan taxi

Specifikimet e ekranit

Ekrani i smartphone-it tuaj Doogee S50 perfshin teknologjine LCD IPS per te shfaqur te gjitha fotot, lojerat etj. Ky ekran mund te siguroje nje rezolute prej 720 x 1440px (HD +) per nje diagonale te ekranit prej 5.7 inç. Llogaritni zonen e perdorshme te ekranit te telefonit tuaj. Kontrollojme raportin e ekranit ne lidhje me proporcionet e telefonit celular. Sa me e larte te jete perqindja, aq me shume do te shijoni nje ekran te gjere. Ky smartphone ka nje raport ekrani / madhesie prej 64%. Ekrani i Doogee S50 permban karakteristika si: njoftime kondensuese, te drejtuara me ngjyra, me shume prekje etj.

Specifikimet e harduerit dhe performancës

Smartphone Doogee S50 perdor nje procesor MediaTek Helio P23 (MT6763T) dhe nje procesor 4x 2.5 GHz ARM Cortex-A53 + 4x 1.6 GHz ARM Cortex-A53 Octa-Core me nje shpejtesi orari 2.5 GHz. Ky smartphone zoteron nje procesor arkitekture 64-bit. Sa i perket pjeses grafike, Doogee S50 perfshin kartelen grafike ARM Mali-G71 MP2.

Doogee S50 ofron RAM 6GB. Ne te vertete mund te perdorni 64GB memorie per te mbajtur dokumentet, fotot, kujtimet, skedaret, melodite e preferuara etj. Ju lehtesisht mund te integroni memorie shtese permes ekzistences se nje SD SLOT Card.

Specifikimet e kameres

Ky smartphone Doogee eshte siguruar se bashku me nje kamera te pasme 16MP dhe nje lente me nje hapje te modelit f / 2.0 te panjohur dhe llojin CMOS me blice LED te dyfishte. Nder listen e veçorive te tjera te kameres se ketij smartphone, kemi: fokusim automatik, fotografim te vazhdueshem, zmadhim dixhital, kamera te dyfishte, kamera te dyfishte te perparme, zbulimin e fytyres, hdr, parametrat iso, panorama, modalitetin e skens, perqendrimi ne prekje etj.

Specifikimet e baterise

Bateria eshte lloj Li-Polimer me nje fuqi te plote ngarkese prej 5180 mAh amper (Jo i levizshem).

Doogee S50

Doogee S50 – Black Smartphone | Celular ne Dyqan Taxi

Specificat

Doogee S50 Dyqan Taxi Online Shqiperi

Rrjeti:4G
Dual Sim
Dimensionet: 79.8*165.9*13.3mm
Pesha:250g
Ekrani:5.7inch
Sistem operativ:Android 7.1 Nougat
RAM:6GB
ROM:64GB
Bateria:5180mAh 


Blerje te sigurta Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi!

Main Menu

Doogee S50 | Smartphone | RAM 6GB | ROM 64GB