Doogee X11 Smartphone Black | Blerje Online

8,625L

In stock

Kategoria:

DOOGEE X11

Doogee X11 | Smartphone | Celulare | Blerje online | Dyqan Taxi

Smartphone Doogee | Performance e fuqishme!

Dizajn i holle me nje ekran 5.0inch per te dhuruar nje fushe te gjere shikimi.
Mbulon nje pjese te konsiderueshme te siperfaqes se perparme, ju mund te shijoni nje eksperience te cilesise kinematike ne nje kornize te holle qe pershtatet me lehtesi me duart tuaja.
Shtresa transparente e qendrueshme mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

doogee x11 ne dyqan taxi smartphone

Procesori konsumon me pak energji per perdorim afatgjate.
Punoni dhe luani me lehtesi me Doogee X11 fale procesorit i cili siguron nje performance te shkelqyer.

Merrni fotografi te mrekullueshme. Sensori i drites me cilesi te larte prodhon detaje reale.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme dhe merrni rezultate mahnitese cdo here me Doogee Smartphone.

TELEFON DUAL SIM

Suporton perdorimin e njekohshem te dy kartave SIM per te dhenat dhe thirrjet telefonike.
Vjen me aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta.

Doogee X11 Dyqan Taxi Online Shop

Specifikat Doogee | Smartphone

Rrjeti: 3G
Dual Sim
Dimensionet
: 72*145*9.5mm
Pesha: 144g
Ekrani: 5.0inch
Doogee X11 me Sistem operativ: Android 8.1 Oreo Go Edition
CPU: Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Kamera: 5MP
Selfie: 2MP
Bateria: 2250mAh


Blerje online & te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

Doogee X11 Smartphone Black | Blerje Online