Galaxy J7 Neo | Samsung Smartphone | Android

22,195L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY J7 NEO

Galaxy J7 Neo 2017 | Samsung Smartphone ne Dyqan Taxi

Eshte nje Smartphone qe permban Android 7.0 Nougat.
Mepshte ne do te zbulojme specifikimet teknike dhe avantazhet brenda Galaxy J7Neo.

Specifikimet e Projektimit

Madhesia eshte pa dyshim nje aspket mjaft i rendesishem per zgjedhjen e nje telefoni celular. Madhesia e Galaxy J7 eshte 152.4*78.6*7.6mm per nje peshe 170g.

Specifikimet e Ekranit

Smartphone me ekran 5.5inch per kete smartphone lejon nje rezolute prej 720*1280px. Ky smartphone ka nje raport ekrani/madhesie prej 65%. Kjo gje do te thote qe ka nje fushe-pamje te gjere, pra ju mund te shihni gjithe boten virtuale ne nje ekran mjaftueshem te madh.

Specifikimet e Harduerit dhe Performances

Smartphone punon me nje procesor Exynos 7 Quad 7870 dhe nje Arm Mali-T830 MP1. Galaxy J7Neo 2017 ka nje RAM 2GB dhe memorje 16GB per te mbajtur dokumentet, fotot, kujtimet, arkivat dhe regjistrimet tuaja. Ju jeni ne gjendje te vendosni dhe me shume memorje permes pranise se nje Slot SD Card .

Specifikimet e Kameras

Galaxy J7neo eshte siguruar se bashku me nje kamera te pasme 13 Mp. Fokusim automatik, fotografim te vazhdueshem, zmadhim dixhital, hdr etj. Shkrepni sa me shume foto, dhe kujdesuni qe cdo detaj te ngel ne smartphone tuaj jo vetem ne memorjen tuaj. 

Celular Samsung Galaxy J7 Neo 2017

Specifikat

Memorja : 16GB
RAM :  2GB
Procesori : Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
Galaxy J7Neo Android 7.0 (Nougat) deri ne Android 9.0 (Pie); One UI
Rrjeti : 4G
Ekrani : 5.5 inches, 83.4 cm2
Kamera: 13 MP , f/1.9, 28 mm LED flash, panorama, HDR
Selfie: 5 MP, f/2.2 LED flash

Galaxy J7 Neo ne Dyqan Taxi | Zgjidh me mire & me lire!

Main Menu

Galaxy J7 Neo | Samsung Smartphone | Android