iPhone 7 i Perdorur – Grade A 16/32/64GB

34,385L

In stock

Kategoria:

IPHONE 7 VERIZON

iPhone 7 i Perdorur Price | Wallpaper | Red & Black

iPhone7 i Perdorur ne gjendje funksionale , pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove. I permiresuar ne cdo aspekt. Sisteme te perparuara te kameras dhe nje performance me e mire.

Nje ekran 4.7 inch Retina HD, elegant dhe praktik njekohesisht. Rimodelimi i trupit e ben te jete rezistent ndaj ujit.
iPhone 7 teknologji e avancuar per te mbrojtur privatesine tuaj!

iPHONE 7 VERIZON | Price

Smartphone Apple iPhone7 u lançua në Shtator 2016. Telefoni vjen me një ekran me prekje 4,70 inç me një rezolutë prej 750×1334 piksel me një densitet pikseli prej 326 piksele për inç.

Mundësohet nga një procesor katër-thelbësh 2.34GHz Apple A10 Fusion. Ajo vjen me 2 GB RAM.

Operon me iOS 10 dhe mundësohet nga një bateri e pa lëvizshme 1960mAh.

Sa i përket kamerave në pjesën e pasme gjendet një aparat fotografik 12-megapiksel me një hapje f / 1.8. Konfigurimi i kamerës së pasme ka automatik zbulimin fazor. Suporton një aparat fotografik 7-megapiksel në pjesën e përparme për selfie, me një hapje f / 2.2.

Apple iPhone 7 është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Nano-SIM.

Mundësitë e lidhjes në Apple iPhone7 përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v4.20, NFC,etj. Sensorët në telefon përfshijnë akselerometrin, sensorin e dritës së ambientit, barometrin, busullën / magnetometrin, xhiroskopin, sensorin e afërsisë dhe sensorin e gjurmëve të gishtërinjve.

iPhone 7 verizon Usa dyqan Taxi

Specifikat | iPhone 7 Red & Black Wallpaper

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
RAM : 2GB
Procesori : Quad-Core 2.37Ghz
iPhone7 i Perdorur iOS 10
Ekrani : 4.7 inch Retina HD
Kamera: 12 MP Dual-LED Flash
Selfie : 7 MP


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

iPhone 7 i Perdorur – Grade A 16/32/64GB