iPhone 7 Plus i Perdorur – Grade A 16/32/64GB

48,875L

In stock

Kategoria:

IPHONE 7 PLUS VERIZON

iPhone 7 Plus i Perdorur Black Cover | Price | Cmimi ne Dyqan Taxi

iPhone 7 Plus i Perdorur gjendje te mire , pa gervishtje , funksional dhe me garanci .
I permiresuar ne cdo aspekt .
Sisteme te perparuara te kameras dhe nje performance me e mire.
Nje ekran 5.5 inch Retina FHD, elegant dhe praktik njekohesisht .
Kamera e re i ben fotot tuaja te duken me te gjalla , tani selfie-t do te jene me te mira fale kameras 7MP . Iphone 7 teknologji e avancuar per te mbrojtur privatesine tuaj .
Mund te beni fotografi edhe direkt nga screen lock, Per te ruajtur apo aksesuar fotografi te ruajtura te llogarite duhet
te vendosni kodin e sigurise. Telefona Celular te importuar nga USA .
Apple Id Icloud per te ruajtur sigurine e te dhenave ,Nese nuk keni llogari ju mund te krijoni nje shume lehte ne Apple.com

KAMERA

iPhone 7 Plus ka nje kamera te dyfishte 12.0 Megapixel me nje rezolucion te larte per foto ne erresire dhe video 4K.
Stabilizues optikal te imazhit .Nje Ekran 5.5 Inch retina me njgjyra shume te qarta dhe 3D Touch.
Nje procesor shume i fuqishem A10 qe ofron deri 2 here me shume shpejtesi se iPhone 6.
Touch Id dhe LTE me te shpejte. Koha me e gjate e baterise e prezantuar te nje iPhone.
Splash – Water resistant- Kundra ujit

iPHONE 7 PLUS VERIZON Black Cover

iPhone 7 Plus Dyqan Taxi Verizon USA

 Specifikat

 

5.5″ (diagonal) Retina HD display  1920 x 1080 resolution and wide color

3D Touch

New 12.0MP cameras with optical zoom at 2x, digital zoom up to 10x, optical image stabilization, quad-LED True Tone flash, and Live Photos

Splash, water, and dust resistant¹

A10 Fusion chip with integrated M10 motion coprocessor

4K video recording at 30 fps and slow-motion video recording for 1080p at 120 fps

7.0MP FaceTime HD camera with Retina Flash

Touch ID fingerprint sensor built into the new Home button

LTE Advanced² up to 450 Mbps and 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi with MIMO

iOS 10 and iCloud

Available in jet black, black, silver, gold, and rose gold³

¹ iPhone 7 and iPhone 7Plus are splash, water, and dust resistant and were tested under controlled laboratory conditions with a rating of IP67 under IEC standard 60529

Splash, water, and dust resistance are not permanent conditions, and resistance might decrease as a result of normal wear

Do not attempt to charge a wet iPhone; refer to the user guide for cleaning and drying instructions. Liquid damage is not covered under warranty

² Data plan is required. LTE Advanced and LTE are available in select markets and through select carriers

Speeds are based on theoretical throughput and vary based on site conditions and carrier. For details on LTE support, contact your carrier and see www.apple.com/iphone/LTE

³ iPhone 7 and iPhone 7 Plus in jet black are only available in 128GB and 256GB models

Cfare perfshihet

  • Apple iPhone 7 Plus i perdorur
  • Fishe Lightning e re
  • Karikues ( Power Adaptor )
  • Kase transparente
  • Xham mbrojtes

Blerje Online te sigurta iPhone 7 Plus Price | Cmimi ne Dyqan Taxi

Main Menu

iPhone 7 Plus i Perdorur – Grade A 16/32/64GB