iPhone 8 | 64 GB ROM | 2 GB RAM | Bli online

64,630L

In stock

Kategoria:

IPHONE 8

Apple iPhone 8 Gold | iPhon Price ne Dyqan Taxi 

iPhone 8, i permiresuar ne cdo aspekt, dizajn unik dhe fortesi maksimale. Sisteme te perparuara te kameras dhe nje performance me e mire. Eshtë i ndërtuar nga materiali prej alumini 7000 dhe me xham shumë të fortë në pjesën e pasme. Ky kombinim materialesh rrit fortësinë është shumë estetitk.

Ekran 5.5 inch elegant dhe praktik njekohesisht, ekrani me i shendritshem qe mund te keni pare ndonjehere.
Ekrani i ri Retina HD i iPhone 8 vjen me efektin True Tone, duke shtuar më shumë tonalitete ngjyrash dhe duke përfshirë 3D Touch në të gjitha funksionalitetet e iOS.

Kamera e re i ben fotot tuaja te duken me te gjalla, tani selfie-t do te jene me te mira fale kameras 7MP. Kamera e re prej 12MP e iPhone8 vjen me risinë e sensorëve më të mëdhenj dhe më të shpejtë, filtra të rinj, thellësi më të madhe të pikselit dhe stabilizim më i mirë i imazheve.

APPLE IPHONE 8 GOLD

iPhon 8 është projektuar me procesorin më të fuqishëm të përdorur ndonjëherë në një smartphone. Jo vetëm rrit shpejtësinë e përdorimit por dhe efektivitetin gjithashtu. Kjo falë arkitekturës A11 Bionic e cila mundëson performancë më të shpejtë dhe kursën energji gjate kohes qe telefoni nuk perdoret.

Dy kamerat e iPhone8 ofrojnë efektin profesional Potrait Lights dhe zoom deri në 10 herë për foto dhe deri në 6 herë për video.

iPhone 8 Shqiperi Dyqan Taxi

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64GB
RAM : 2GB
Procesori : Hexa-Core Apple 2x ARMv8-A 2.38GHz 4x energy-efficient cores
iPhone 8  Price me iOS 11 OS
Ekrani : 5.5 inch
Kamera: 12 MP Dual-LED Flash
Selfie : 7 MP


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

iPhone 8 | 64 GB ROM | 2 GB RAM | Bli online