iPhone 8 i Perdorur – Grade A / 64 GB

54,625L

In stock

Kategoria:

IPHONE 8 VERIZON

Apple iPhone 8 i Perdorur Wallpaper | Iphon Price | Verizon Usa |

iPhone8 i Perdorur ne gjendje funksionale, pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove.

iphone 8 i perdorur nga usa

Procesor i fuqishem

iPhone8 eshte fuqizuar me procesorin me te fuqishem te perdorur ndonjehere ne nje celular smart. Jo vetem rrit shpejtesine e perdorimit, por dhe efektivitetin gjithashtu.Kjo fale arkitektures A11 Bionic e cila mundeson performance me te shpejte gjate perdorimit dhe kursen energji kur nuk perdoret.

Ekrani me i shendritshem qe keni pare ndonjehere ne nje iPhone

Duke qene se cdo eksperience e perdorimit te telefonit vjen ne jete nepermjet ekranit te tij. Ekrani Retina HD i iPhone 8 vjen me efektin True Tone, duke i shtuar me shume tonalitete ngjyrash dhe duke perfshire 3D Touch ne te gjitha funksionalitet iOS.

Dizajn unik dhe fortesi maksimale

iPhone 8 me ekranin e tij 5.5inch eshte i ndertuar nga materiali prej alumini 7000 dhe me xham shume te forte ne pjesen e pasme. Ky kombinim materialesh pervec se rrit fortesine eshte shume estetik.

Kamera me e famshme ne bote, akoma me e mire

Kamera e re prej 12MP e iPhone8 vjen me risine e sensoreve me te medhenj dhe me te shpejte, filtra te rinj etj. Modaliteti Portrait permiresohet duke ofruar fokusim me te mire.

Dy kamerat e iPhone8 ofrojne efektin profesional Portrait Lights dhe zoom deri ne 10 here per foto dhe deri ne 6 here per video.

Karikim Wireless per nje bote Wireless

Perdorni vendet e dedikuara per karikimin wireless kudo ne bote.
I modeluar per te qene rezistente ndaj ujit
Fale IP67 dhe trupit te modeluar, iphone 8 eshte rezistente ndaj ujit, njollave madje dhe pluhurit.

Audio e cilesise maksimale

Altoparlantet e iPhone8 prodojne tinguj me cilesore me me shume volum. Keshtu iPhone 8 do ju mahnise gjithmone nese jeni duke degjuar muzike, duke pare nje video apo duke bere nje telefonate.

Apple iPhone 8 i Perdorur – Wallpaper | iPhon Best Price

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64GB
RAM : 2GB
Procesori : Hexa-Core Apple 2x ARMv8-A 2.38GHz 4x energy-efficient cores
iPhone 8 i Perdorur iOS 11 OS
Ekrani : 4.7 inch
Kamera: 12 MP Dual-LED Flash
Selfie : 7 MP


Celular te perdorur nga USA | Dyqan Taxi AL

Main Menu

iPhone 8 i Perdorur – Grade A / 64 GB