iPhone 8 Plus i Perdorur – Grade A 64/256 GB | Apple

66,125L

In stock

Kategoria:

IPHONE 8 PLUS VERIZON

Apple iPhone 8 Plus i Perdorur Colors | Red | Gold | Best Price | Dyqan Taxi

Ne gjendje funksionale, pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove .

Nje iPhone prej xhami

Xhami me i qendrueshem i perdorur ndonjehere ne smartphone dominon ne te dy anet, se basku me nje shtrese te tekonologjise hapsinore prej alumini  me te njejten ngjyre. Krijuar me saktesi per te qene rezistent ndaj ujit dhe pluhurit.

Karikimi wireless per nje bote wireless

Perdorni vendet e dedikuara per karikim wireless kudo ne bote.

Ekrani me i ri

Ekrani Retina HD eshte me mbreselenes se kurre. Me teknologjine True Tone, gamen e gjere te ngjyrave 3D Touch realizohet balancimi i drites per eksperience vizuale me te mire ne cdo ambjent. Pikselat e dyfishte ju lejojne te shihni ekranin tuaj nga cdo kend.

iphone 8 plus dyqan taxi verizon usa

Kamera me e famshme ne bote

iPhone 8 Plus perfshin nje kamera edhe me te sofistikuar me sensor me te madh prej 12MP, me te shpejte, filtra me ngjyra te reja, thellesi me te madhe te pikselave dhe stabilizues optik te imazhit dhe videos. Modaliteti Portrait permiresohet duke ofruar fokusim me te mire.

Procesor me i shpejte

A11 Bionic eshte procesori me i fuqishem dhe me i zgjuar i perdorur ndonjehere ne nje smartphone. Kater berthamat e performances jane rreth 70% me te shpejta dhe dy berthamat e eficenses rreth 35% me te shpejta. Karta grafike me tre berthama eshte pershpejtuar deri ne 30%.

iOS 

iOS eshte sistemi operativ me i avancuar dhe i sigurt i industrise mibile. Me perditesimet e reja mund te aksesoni aplikacionet tuaja.

Apple iPhone 8 Plus i Perdorur | Best Price Colors | Red | Gold |

Specifikat

Apple iPhone8 Plus i Perdorur
Rrjeti : 4GB
RAM : 3GB
Procesori : Hexa-Core CPU
iPhone 8 Plus iOS 11 
Ekrani : 5.5 inch Retina FHD
Kamera: 12 +12MP Dual-LED Flash
Selfie : 7 MP


Porosit Online ne Dyqan taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Main Menu

iPhone 8 Plus i Perdorur – Grade A 64/256 GB | Apple