iPhone XR 3GB RAM 64GB ROM

88,435L

In stock

Compare
Category:

IPHONE XR 3GB RAM 64GB ROM

iPhone XR me 3gb RAM | Dyqan Taxi ,  vjen me nje ekran LCD , me i avancuari ne nje iPhone. Eshte projektuar per t’íu dhuruar pamje unike kudo, cilesi e larte ne cdo pamje . Ne brendesi te tij gjendet procesori me i fuqishem dhe me i zgjuar ,por mbi te gjitha me kursimtar. Ruan baterine tuaj duke konsumuar afersisht 50% me pak energji . iPhone me nje teknologji te avancuar per te mbrojtur privatesine tuaj . Selfie qe do ju dallojne nga te tjeret .

APPLE IPHONE XR | DYQAN TAXI

Apple Iphone Xr Ne Dyqan Taxi Shqiperi Bli Online

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64GB
RAM SPECIFICATION : 3GB
Procesori : Hexa-core
iPhone XR  iOS 12
Ekrani : 6.1 inch
Rear Camera: 12 MP
Selfie : 7 MP

Nje kamera super me foto shume cilesore dhe portrait mode
operating system Ios 12 e qe mund te behet upgrade
Nje iphone nga Apple per te rinjte qe duan te jene te vecante

iPhone ku fytyra juaj eshte fjalekalimi | Dyqan Taxi 

Apple AppStore supported

Be the first to review “iPhone XR 3GB RAM 64GB ROM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

iPhone XR 3GB RAM 64GB ROM