Leagoo D1 | Celulare | Black | Dual Sim

2,645L

In stock

Kategoria:

CELULAR LEAGOO D1

Leagoo D1 | Celulare | Blerje online & te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Nje nga telefonat me te lire klasike me butona.
Ofron hapesire per dy karta. Ju mund te ruani kontaktet personale dhe ato te punes ne nje telefon.
Nuk eshte me e nevojshme te mbani 2 telefona dhe te jeni gjithmones te kujdesshem.

Leagoo D1 celulare ka kamera e cila ju ndihmon te ruani pamjet qe deshironi te ngelen per nje kohe te gjate ne memorien tuaj.
Kamera per te kapur aventurat tuaja te castit
Me kameren e pasme te integruar, nuk do te humbisni asnje moment. Fotot jane te nje cilesie te ulet pasi ky telefon eshte i destinuar per biseda te gjata dhe bateri qe mban shume dite.
Mbani kujtimet tuaja me te mira ne cdo cast prane vetes.

Celulare i pajisur me Bluetooth dhe eshte teper i lehte ne perdorim.
Dizajni i tij siguron qe te pershtatet mire dhe te mos rreshqase nga dora.
Shume praktik per rutinen tone te perditshme.

Leagoo D1 ka nje ekran 1.77inch me ngjyra dhe ikona te vendosura ne menyre te thjeshte per orientim te lehte gjate perdorimit te telefonit.

CELULAR LEAGOO D1

Leagoo D1 Dyqan Taxi Shitje Online ne Shqiperi

Specifikat

Marka: Leagoo
Rrjeti: 
2G
Dual Sim

Ekrani: 1.8inch
Sistemi operativ: Android
RAM: 32MB
ROM: 32MB
Bateria: 1050mAh
Bateria zgjat deri ne 30 dite
Nuk Pranon Aplikacione si Whatsapp & Facebook


Blerje online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi !

Main Menu

Leagoo D1 | Celulare | Black | Dual Sim