Oukitel C4 | Smartphone | Black | RAM 2GB | ROM 16GB

10,925L

In stock

Kategoria:

OUKITEL C4

Oukitel C4 | Smartphone | Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Bejeni jeten tuaj me te ndritshme!

Rezolucioni dinamik i ketij smartphone eshte i qarte si kristal dhe rivalizon ekranet me te medhenj dixhital. Ju zhyt ne ngjyra me realiste dhe te gjalla ne nje menyre krejtesisht te re.
Provoni pervojen unike te ekranit 5.0inch.
Gezoni nje ekran me te madh ne nje pajisje me permasa me te vogla qe pershtatet mire ne dore dhe xhep.

oukitel c4 ne dyqan taxi

Tregoni aftesite tuaja fotografike. Oukitel C4 me kamera 5MP realizon foto me rezolucion shume te mire. Foto cilesor edhe ne ambjentet me ndricim te ulet.

Bazuar ne Android 6.0, perdor software te avancuar per nje eksperience te mahnitshme te perdoruesit.
“Menaxheri” i integruar i telefonit monitoron konsumin e energjise per zgjatjen e jetegjatesise se baterise. Pastron dhe optimizon sistemin operativ.
Mund te perdorni disa programe njekohesisht.

Smartphone Oukitel
qe mbron privatesine e perdoruesit.

Oukitel C4 Dyqan Online Shqiperi

Oukitel | Smartphone

Specifikat

Marka: Oukitel 
Modeli: 
C4 
CPU: 
Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A53
Kamera: 5MP
Selfie: 2MP
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.0inch
Oukitel C4 me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow
Dual Sim
Bateri: 2000mAh
Dimensionet: 144*73*9.3mm
Pesha: 114g


Deshironi te beni blerje online ?
Bli online ne menyre te sigurte ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi

Main Menu

Oukitel C4 | Smartphone | Black | RAM 2GB | ROM 16GB