Samsung Galaxy Note 9 128GB ROM | 6GB RAM

74,865L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY NOTE 9

Smartphone Samsung Galaxy Note 9 Price | Cmimi me i lire ne Dyqan Taxi

Smartphone i gjenerates se re .

Eshte ne te vertete nje telefon celular Android qe punon me Android 8.0 Oreo dhe u lancua ne gusht 2018. Le te zbulojme  specifikimet teknike dhe me pas pikat e tij te forta.

Specifikimet e Projektimit

Madhesia eshte bere nje element mjaft i rendesishem per blerjen e nje telefoni celular. Dimensionet e Note 9 jane 76.4mm*161.9mm*8.8mm per nje peshe neto 201g. Perberja e Galaxy Note 9 perfshin nje grup elementesh ku nder to dhe xhami. Note 9 eshte definitivisht i pershtatir per t’u perballur me shumicen e rreziqeve te  jetes se perdithsme per certifikimin IP68.

Specifikimet e ekranit

Ekrani per smartphone -in tuaj Galaxy Note9 perdor teknologjine Super Amoled per te shfaqur te gjitha fotot, lojerat etj. Ekrani 6.4inch vjen me nje rezolucion prej 1140×2960. Ky smartphone ka nje raport ekrani/madhesie prej 84%.

Specifikimet e Harduerit

Telefon Celular Galaxy Note9 funskionon me nje procesor Qualcomm snapdragon 845 dhe nje procesor 4×2.8GHz Kryo 385 Octa-Core. Sa i perket pjese grafike ky Note9 perdor karten grafike Qualcomm Adreno 630.

Note9 permban RAM 6GB  LPDDR4X. Ju mund te perdorni 128 GB memorje per te ruajtur te dhenat tuaja, fotografite, kujtimet, filmat, melodite e preferuara etj.

Specifikimet e Kameras

Eshte i pajisur me nje kamere te pasme 12.2MP dhe nje lente me nje hapje prej f/1/5-2.4 modeli Sony IMX345 me Blic LEd te dyfishte.

Specifikimet e Baterise

Bateria e Galaxy Note9 eshte lloj Li-Polymer me nje fuqi maksimale prej 4000mAh.

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 Dyqan Online ne Shqiperi

Specifikat

Marka : Samsung
Rrjeti : 4GB
Memorja : 128 GB
RAM : 6GB
Procesori : Octa-core (4x 2.8 GHz Kryo 385 4x 1.8 GHz Kryo 385) CPU Clock
Android 8.1 Oreo OS with Experience 9.x
Ekrani :6.4 inch Super AMOLED,QHD+
Camera: 12 +12MP
Selfie : 8 MP


Samsung Galaxy Note 9 Price | Cmimi me ekonomik ne Treg ne Dyqan Taxi | Albania 

Main Menu

Samsung Galaxy Note 9 128GB ROM | 6GB RAM