Samsung Galaxy Note 9 i Perdorur – Grade A

66,125L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 VERIZON

Samsung Galaxy Note 9 i perdorur 2018 Wallpaper | Price

Samsung Galaxy Note 9 i Perdorur , smartphone i gjenerates se re. Eshte ne gjendje pa gervishtje , funksional i gatshem per cdo lloj prove.

Eshte ne te vertete nje telefon celular Android qe punon me Android 8.0 Oreo dhe u lancua ne gusht 2018. Le te zbulojme  specifikimet teknike dhe me pas pikat e tij te forta.

Samsung Galaxy Note 9 Verizon USA Dyqan Taxi

Specifikimet e Projektimit

Madhesia eshte bere nje element mjaft i rendesishem per blerjen e nje telefoni celular. Dimensionet e Galaxy Note 9 jane 76.4mm*161.9mm*8.8mm per nje peshe neto 201g. Perberja e Galaxy Note9 perfshin nje grup elementesh ku nder to dhe xhami. Note 9 eshte definitivisht i pershtatir per t’u perballur me shumicen e rreziqeve te  jetes se perdithsme per certifikimin IP68.

Specifikimet e ekranit

Ekrani per smartphone -in tuaj Galaxy Note9 perdor teknologjine Super Amoled per te shfaqur te gjitha fotot, lojerat etj. Ekrani 6.4inch vjen me nje rezolucion prej 1140×2960. Ky smartphone ka nje raport ekrani/madhesie prej 84%.

Specifikimet e Harduerit

Telefon Celular Samsung Galaxy Note 9 funskionon me nje procesor Qualcomm snapdragon 845 dhe nje procesor 4×2.8GHz Kryo 385 Octa-Core.  Sa i perket pjese grafike ky Note 9 perdor karten grafike Qualcomm Adreno 630.

Note 9 permban RAM 6GB  LPDDR4X. Ju mund te perdorni 128 GB memorje per te ruajtur te dhenat tuaja, fotografite, kujtimet, filmat, melodite e preferuara etj.

Specifikimet e Kameras

Eshte i pajisur me nje kamere te pasme 12.2MP dhe nje lente me nje hapje prej f/1/5-2.4 modeli Sony IMX345 me Blic LEd te dyfishte.

Samsung galaxy note 9 camera Dyqan Taxi

Specifikimet e Baterise

Bateria e Samsung Galaxy Note9 eshte lloj Li-Polymer me nje fuqi maksimale prej 4000mAh.

Lidhjet me rrjetin

Samsung Galaxy Note9 eshte dizajnuar per lidhje ne rrjetin me te shpejte ne Shqiperi 4G (LTE) dhe ne frekuencat e meposhtme: B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B14 (700), B17 (700), B18 (800), B19 (800), B20 (800), B25 (1900+), B26 (850), B28 (700), B30 (2300), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500), B46 (TDD 900), B66 (1700/2100), B71 (600). Samsung Galaxy Note9 mund te lidhet ne rrjetin 3G dhe ne frekuencat: B1 (2100), B2 (1900), B4 (1700/2100 AWS A-F), B5 (850), B8 (900). Samsung Galaxy Note9 funksionon me rrjetin 2G ne frekuencat: CDMA BC0 (800), CDMA BC1 (1900), CDMA BC10 (800 Secondary), B2 (1900), B3 (1800), B5 (850), B8 (900).

Samsung Galaxy Note 9 i Perdorur 2018 Wallpaper | Price

Specifikat

Marka : Samsung
Rrjeti : 4GB
Memorja : 128 GB
RAM : 6GB
Procesori : Octa-core (4x 2.8 GHz Kryo 385 4x 1.8 GHz Kryo 385) CPU Clock
Samsung Galaxy Note9 i Perdorur Android 8.1 Oreo OS with Experience 9.x
Ekrani :6.4 inch Super AMOLED,QHD+
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 8 MP


Blerje Online te sigurta | Dyqan Taxi

Main Menu

Samsung Galaxy Note 9 i Perdorur – Grade A