Samsung Galaxy S8 i Perdorur – Grade A

36,800L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY S8

Samsung Galaxy S8 i Perdorur | Price

Samsung Galaxy S8 i Perdorur | Smartphone elegant nga natyra.
Eshte ne gjendje pa gervishtje, funksional i gatshem per cdo lloj prove.

Beni ate qe nuk mund te behet

Galaxy S8 | Ka vendosur teknologjine e fuqishme ne duart e atyre qe kerkojne me shume.

Samsung Galaxy S8 | tejkalon cdo parashikim

Samsung Galaxy S8 verizon Usa Dyqan Taxi Shqiperi

Duke u perqendruar ne ate qe ka me shume rendesi ne boten e sotme celulare.

Telefon aq i fuqishem njesoj si nje | Smartphone Samsung | i sapo hapur nga kutia.

Bateria e fuqishme qe zgjat pothuajse gjithe diten.
Shkoni mjaft larg vetem me nje karikim te vetem.

Memorja e tij eshte si nje Magazine.
Ruani me shume | Fshini me pak.
Ju keni vend per ato materiale qe jane te rendesishme.
Memorja eshte e zgjerueshme deri ne 1 TB.

Optimizuar per Lojra 

Shtoni pervojen tuaj te lojrave ne celulare.
Ruan performance te larte gjate gjithe kohes se lojes duke parandaluar nxehjen e teper te procesorit. 

Dizajni | Shihni me shume se kurre
Plotesimi i ekranit vjen nga nje kornize metalike monokromatike.
Me parametra cilesore ofron nje pamje plot ngjyra ne nje ekran 5.8 inch.

Kamera Mahnitese 
Hapja e se ciles pershtatet si syri i njeriut per poza mahnitese, diten ose naten.
Kamera | 12MP | dhe selfie | 8MP | realizojne fotografi te qarta me detaje te permiresuara ne ambjente me ndricim te ulet.
Do te dukeni shkelqyeshem ne cdo kuadro vetem me nje shkrepje.
Tiparet e reja revolucionare e bejne pothuajse te pamundur te beni nje poze te keqe.

Samsung Galaxy S8 i Perdorur | Price

Specifikat

Memorja : 64GB
RAM :  4GB
Procesori : Octa-Core 4x 2.45 GHz Kryo + 4x 2.15 GHz Kryo
Samsung Galaxy S8 i Perdorur  Smartphone nga Samsung Android 7.0 Nougat (TouchWiz UI)
Rrjeti : 4G
Ekrani : 5.8 inch
Kamera: 12MP
Selfie: 8MP
Bateria : 4,000 mAh

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem  per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit te teknlogjise te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Main Menu

Samsung Galaxy S8 i Perdorur – Grade A