Smartphone Leagoo Alfa 5 | Black | 4GB ROM

6,440L

In stock

Kategoria:

LEAGOO ALFA 5

Smartphone Leagoo Alfa 5 | Black | 4GB ROM | Dyqan Taxi | Bli online

Leagoo Alfa 5 Dyqan Taxi Shitje Online

Dizajn inovativ do te terheqe vemendjen tuaj qe ne shikimin e pare | Modern dhe elegant

| Bejeni jeten tuaj me te ndritshme, me te gjalle |

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM.
Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni.
Kontaktet e punes dhe personale ne nje smartphone te vetem.

ALFA 5 | Smartphone Leagoo me ekran 5inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra,me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Bateri me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte.
Celulari Leagoo A5, mund te qendroje per nje kohte te gjate ndezur.
Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise.

Kamera e cila kap imazhe te hollesishme | Selfie 5MP

Gjithashtu perdoret dhe per selfiet.

Smartphone Leagoo

leagoo alfa 5

Specifikat

Model: Leagoo
Brand: Alfa 5.
CPU: Quad Core,1.3GHz processor.
Camera: 8MP
Selfie: 5MP.
Ekrani: 5.0inch
Bateria: 2200 mAh.
Sistemi operativ: Android v5.1 Lollipop.


Bli online ne Dyqan Taxi – Blerje online ne Qendren me te madhe Tregtare

Main Menu

Smartphone Leagoo Alfa 5 | Black | 4GB ROM