T95 MAX Android Tv Box Shqip | Bli Online

9,085L

In stock

Kategoria:

T95 MAX ANDROID TV BOX

T95 MAX Android Tv Box Shqip Wikipedia | Ne shitje ne Dyqan Taxi

Versioni me i ri i Sistemit Operativ Android9.0, i cili ka shume mundesi dhe funksione te pershtatshme dhe miqesore per perdorim. Keto japin nje pervoje me te mire te perdoruesit.
Android TV Box mundesuar nga nje procesor Allwinner H6 Quad Core 64bit me i zgjuar, me i shpejte dhe me i fuqishem.

Projektuar me RAM 2GB dhe 16GB ROM. Performance e shkelqyer me aplikacionet dhe lojerat tuaja te preferuara, thuajini lamtumire pastrimit te sfondit dhe performances se ngadalte.

Bazuar ne Mali T720 GPU, T95 Max AndroidTV Box mbeshtet dekodimin 4K dhe 6K, rezolucioni 6K na jep nje perkufizim shume me te mire se 4KBOX dhe nje jete virtuale shume me te gjalle. Ore te tera te shpenzuara te zhytyr ne boten virtuale.
I lehte per t’u instaluar sapo te lidhet me energjine dhe me TV tuaj, ju do te shikoni gjithcka qe ju pelqen. Mund ta lidhni ne daljen USB me tastieren tuaj per t’ju ndihmuar ne funksionim me te mire.

Android Box Shqip

T95 MAX Android Tv Box Shqip Wikipedia | Ne shitje ne Dyqan Taxi 

Specifikat

CPU: Allwinner H6 Quad Core Cortex-A53
GPU: Mali-T720MP2
RAM: 4GB
ROM: 32GB
OS: Android9.0
WIFI: 2.4GHz
LAN: Ethernet Standard 10/100M RJ-45
3D: Hardward 3D graphics acceleration
HD: HD 2.0 up to 6K Output with HDR and HDCP 2,2, 6K 30fps max


Blerje online ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

T95 MAX Android Tv Box Shqip | Bli Online