X96 Android Box Specs | Smart TV 2GB | 16GB

6,314L

In stock

Kategoria:

X96 ANDROID BOX

X96 Android Box Specs | Smart TV 2GB | 16GB ne Dyqan Taxi

Android 7 1.2 X96 bazohet ne sistemin e fundit android 7.12, me shpejtesi te larte dhe te qete. I dizajnuar per ta kthyer TV tuaj te rregullt ne nje Smart TV. Tashme netet e ftohta te dimrit nuk do jene me aspak te merzitshme.

Amlogic S905W Procesori qe mbeshtet plotesisht permbajtjen premium 4K UHD me nje CPU te fuqishme 64bit dhe GPU Mali-450 penta-core GPU ne vend per te trajtuar grafika 4K dhe ofron imazhe te mrekullueshme. Imazhe te cilat jane sa me prane reales  dhe me ngjyra te cilat nuk demtoje shikimin tuaj. Pajisje e cila ploteson deshirat e cdo pjestari te familjes.

RAM 2GB dhe ROM  16GB eMMC mjaftueshem te dobishem per performance, siguri dhe besueshmeri duke dhene perfundimisht nje pervoje me te pasur Filma, video, muzike, lojra dhe cdo ndeshje tashme me prane jush fale X96 Android Box.

android tv box x96 specs 2gb 16gb ne dyqan taxi
Lidhes HDMI 2.0
Televizori juaj me X96 Box lidhet permes nje kabllo HDMI dhe kinemaja eshte gati ne shtepine tuaj per pervojen me te mire multimediale te 4Kx2K UHD

Android Box x96 Specs

X96 AndroidBox Specs | Smart TV 2GB | 16GB ne Dyqan Taxi

Specifikat

RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ngjyra: E Zeze
Lidhja me kabell HDMI
CPU: S905W Quad-core Cortex-A53
GPU: Mali-450MP5 GPU
OS:
Android 7.1 TV BOX
WIFI: IEEE 802.11 b/g/n
Ethernet: Ethernet:10/100 standard RJ-45
KD Player: 17.4 Pre-installed


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Main Menu

X96 Android Box Specs | Smart TV 2GB | 16GB