Kamera Sigurie E Fsheht Per Shtepi | VR Cam Fish Eye

9,085L

In stock

Kategoria:

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI VR CAM

Kamera Sigurie E Fsheht Per Shtepi | VR Cam 360 grade | Blerje Online ne Dyqan Taxi Tirane

Kamera e cila ka  dizajn unik dhe pershtatet ne çfaredo ambienti . Mund te perdoret per zyre, dhoma per konferenca, dhe per shfrytezim personal. Gjithashtu mund te perdoret edhe për të monitoruar femijet gjate kohes kur nuk jeni afer tyre.
Lidhje më të shpejte me celularin dhe rrjetin Wifi. Kamera nuk ka nevoje per fishe me internetin pasi suporton Wifi 2.4G

KAMER SIGURIE E FSHEHT VRCAM FISH EYE

kamera sigurie ne Tirane e fsheht escam vr cam fisheye ne Dyqan Taxi

 

Specifikat:

– Kamera me 360 grade kend shikimi
– Eksperience HD
– Kryen edhe funksionin e nje kamere vezhgimi per zyra dhe shtepi ku ju gjithmone do te jeni ne dijeni per situaten e shtepise suaj .
– Mund te kontrollohet nag telefoni juaj
– Shume e thjeshte ne perdorim.
– Kamera Sigurie e Fsheht me mikrofon te integruar
– Mund ta vendosni kudo dhe ta shihni online
– Pamje profesionale , opsioni zoom
– Mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres.
– Kamera qe suporton WiFi

KAMERA SIGURIE 360 GRADE


Fisheye Camera

KAMERA PER SHTEPI | KAMERA PER ZYRE

KAMERA ME PAMJE PANORAMIKE 360 GRADE

  1. Kamera me pasterti te larte HD 960 P
  2. Suporton lidhje me kabell dhe me WiFi
  3. Alarm ne email nese caktohet
  4. Regjistron diten dhe naten
  5. Motion Detect
  6. Pamje Panoramike 360 grade
  7. Lidhje me Telefonin
    Suporton Apple dhe Android

 

Kamera per shtepi Vr e fsheht 3d 360 grade

KAMERA SIGURIE PER SHTEPI DHE ZYRE


AUDIO DHE VIDEO 

Dizajni i kesaj kamere ju lejon qe te flisni drejt kameres . ne momentin kur jeni duke pare video live Klikoni Butonin e Audios dhe flisni nepermjet rrjetit. Zeri juaj do te degjohet te altoparlanti i integruar te kamera. Nga mikrofoni i kameres ju do te degjoni cfaredo qe do degjohet nga ambienti rreth kameres.

 


Security Camera Vr at Night

Kamera sigurie me Sensor per naten

PAMJE GJATE NATES ME INFRARED

Ne momentin e erresires filtri dual fiket dhe llampat Infrared ndizen per tju dhene nje pamje sa me te qarte.
Shihni paster akoma edhe gjate nates fale sensorit te fuqishem dhe Infrared te instaluar te kamera VR.

Opsionin fish Eye per te regjistruar dhe shokuar 360 grade

Eshte nje kamera universale qe mund te perdoret kudo dhe nga gjithkush per te vezhguar apo regjistruar momentet e dites. Ne zyre , pune, ne shtepi e ne shume rrethana te tjera kjo kamera do ju ndihmoje te jeni ne kontakt te vazhdueshem. Opsioni dual ju lejon edhe te flisni nepermjet altoparlantit te integruar ne kamera.


KAMERA SIGURIE PER SHTEPI NE SHITJE | TIRANE

Blerje Online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

Kamera Sigurie E Fsheht Per Shtepi | VR Cam Fish Eye