Ore Calvin Klein per meshkuj | Ora ne Shitje

25,864L

In stock

Kategoria:

Ore Ora Calvin Klein K3M2112n

Ore Calvin Klein per meshkuj | Ora ne shitje ne Dyqan Taxi

Nje aksesore i domosdoshem ne look -un tuaj.

Ky model terheqes dizajnuar nga marka e njohur ne rang nderkombetar Calvin Klein permban nje efekt mahnites ne doren tuaj.
Elegante dhe plot shkelqim. Nderthuret me se mire dhe me veshjet sportive qe gjenden ne garderoben.
Projektuar per tu pershtatur me cdo veshje. Aksesor perfekt si ne perditshmerine tuaj, njejte dhe ne evente festive te ndryshme qe mund te keni.

Xhami me materiale Kristali 

Ore e qarte si nje kristal. Me nje fushe pamje te qarte ne ngjyre blu te erret me logon e Calvin Klein. Ora vishet me nje xham kristali te forte i cili eshte rezistent ndaj gervishtjeve qe mund te marr me kalimin e kohes.

Rripat e celikut prej inoksi te saj jane jashtezakonisht te qendrueshem dhe mund te zgjasin per shume kohe nese mirembahen.

Nje perzierje e hijeshise dhe elegances.

Ore per meshkuj Calvin Klein

Specifikat | Ora Calvin Klein per meshkuj ne shitje | Dyqan Taxi

  • Materiali prej celiku
  • Xhami me materiale kristali
  • Ngjyra silver
  • Kundra ujit  deri ne 30m thellesi
  • Kundra gervishtjeveore per meshkuj ne shitje online ora

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Main Menu

Ore Calvin Klein per meshkuj | Ora ne Shitje